Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
column Nico Verbeek

Pékerman en ik

by Colombiaans.nl 22 juli 2015
22 juli 2015

De Copa America ging tussen Chili en Argentinië en Colombia mocht al in de kwartfinale naar huis, na met strafschoppen van Argentinië te hebben verloren. De ploeg speelde maar één redelijke wedstrijd, uitgerekend tegen Brazilië, in de eerste ronde. Die wedstrijd werd als revanche gezien voor de verloren kwartfinale tijdens het afgelopen WK, toen uitblinker James Rodríguez huilend het veld afstapte.

Ik keek nu naar de wedstrijd tussen Colombia en Brazilië in een kroeg vol met enthousiaste Colombiaanse voetballiefhebbers, allemaal uitgedost in het geel of blauw van de Colombiaanse selectie. Er werd aangemoedigd, luid geschreeuwd, uiteindelijk ook gejuicht en vooral ook veel bier gedronken.

column nico verbeek colombiaans.nl nieuws uit colombia

Van het merk Aguila, de sponsor van het Colombiaanse elftal. Het meisje dat voor nieuwe aanvoer moest zorgen, kon het tempo van de drinkers nauwelijks bijbenen.

De ontlading was groot na de 1-0 zege. Ik liep de straat op en kwam terecht tussen feestende en joelende supporters. Toen een paar jonge supporters mij zagen, kwamen ze meteen op me afgelopen en begonnen met z’n allen ‘Pékerman, Pékerman’ te roepen.

José Néstor Pékerman, Argentijn, is al sinds een aantal jaren de trainer van het Colombiaanse elftal en was sinds het succesvolle WK in 2014 mateloos populair in Colombia. De reden dat de dansende en hossende meute op straat mij voor Pékerman hield was mijn -even- grijze haardos en mijn duidelijk ‘buitenlandse’ gezicht.

[adrotate banner=”4″]

Het woord was snel rond. En even later moest ik bij verschillende jongens en vooral meisjes op de foto, namen ze selfies met mij daarop en kon ik geen kant meer op. Ik was het middelpunt geworden van het volksfeest. Ze hadden hun imitatie-Pékerman in de armen gesloten en die avond werd ik urenlang als een soort mascotte door de hossende menigte gekoesterd, vooral door het vrouwelijke gedeelte daarvan.

Dit was eerlijk gezegd een bijzondere ervaring, al moet ik zeggen dat ik me wel even oud voelde, want Pékerman is ergens in de zestig (zó oude ben ik niet eens), en ik had het misschien prettiger gevonden als ze me hadden verward met een of andere jonge god van de huidige spelersgeneratie, laten we zeggen een James of een Arias of een Ospina, maar ja… die tijden zijn definitief voorbij.

Het was niet de eerste keer dat mensen mij met Pékerman aanspraken. De portier van mijn flatgebouw noemde me ook altijd zo tijdens de afgelopen WK. Dat was altijd een aanleiding geweest om even te keuvelen over voetbal en grappen te maken.

Uiteraard maakte ik hem wel duidelijk dat Pékerman de oudere variant was en dat ik zelf heel wat jaren jonger was dan hij en ook maakte ik hem wijs dat ik weliswaar geen bondscoach was, maar wel degelijk verstand had van voetbal.

Een paar dagen terug liep ik te joggen op de Cerro Nutibara, het was een drukke dag daar, met veel toeristen, en toen ik de heuvel afkwam, hoorde ik, ik geloof vanuit een auto, een paar keer ‘Pékerman’ roepen.

Ik kan me vergissen, maar deze keer klonk het helemaal niet zo prettig. Het werd een beetje spottend geroepen, lacherig, en voor het eerst realiseerde ik me dat er ook nadelen zaten aan mijn tijdelijke ‘roem’.


[adrotate banner=”4″]

Ik weet niet of het te maken had met het feit dat Colombia al zo snel uit de Copa America was geknikkerd en dat er daarom ook alweer flinke kritiek op het grijze hoofd van de Argentijnse bondscoach was terecht gekomen. Ik ieder geval realiseerde ik me dat roem vergankelijk is en dat ‘beroemd’ zijn wat minder prettig is als de resultaten tegen zitten.

– Nico Verbeek

Schaf hier de boeken van Nico Verbeek aan bij Bol.com

Nico Verbeek Columnist Colombiaans.nl
Nico Verbeek

*Eerder verschenen in La Chispa

Gerelateerde berichten

215 jaar onafhankelijkheid Colombia

20 juli 2025

Maradona in Colombia

6 december 2020

Mysterieuze moord herdacht – 25 jaar zonder Alvaro...

8 november 2020

Het definitieve einde van Mafalda

20 oktober 2020

Colombiaanse generaal Oscar Naranjo: de beste politieagent van...

11 juli 2020

Radio Sutatenze: Onderwijs in tijden van Pandemie

1 juni 2020

Die andere pandemie – Spaanse Griep in Boyacá

4 mei 2020

De kolonel die Pablo Escobar klein kreeg overleden

30 maart 2020

De eerste Colombiaanse wielerlegende: Cochise Rodríguez

3 maart 2020

Colombiaanse Drugsbaron alias El Mexicano, dertig jaar na...

4 februari 2020

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

NOG 5 DAGEN! Colombiaans.nl presenteert: Colombia NOG 5 DAGEN! Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Beeld 👉 Er zijn nog een aantal tickets! Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! Wat weet jij écht over Colombia? Op zaterdag 7 november nemen André Krul en Isabella van der Ham je mee naar twee bijzondere kanten van dit veelzijdige land. 🌿 Isabella van der Ham neemt je mee in de wereld van de inheemse volkeren van Colombia en vertelt over hun cultuur, tradities, identiteit en verbondenheid met de natuur. Praktische informatie ⚽ André Krul is een Nederlandse doelman die in zijn carrière bij veel verschillende clubs over de hele wereld heeft gespeeld. Hij kwam onder andere uit voor clubs in Nederland, Malta, Colombia, Japan, Australië, Senegal en Brazilië. In 2025 werd hij de tweede voetballer ooit die op elk continent had gevoetbald. Hij komt uitgebreid vertellen over de doldwaze avonturen die hij in Colombia heeft beleefd. 📅 Zaterdag 7 november 2026 🕐 12.30 – 17.00 (inloop 12.30, 13.00 uur start) 📍 Amersfoort, Denksport Centrum Adres: Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort 🎟️ Entree: €11,99 🎫 ColombianVibes.nl
OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Col OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Colombia Colombia in Beeld - Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de beste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl Wie zijn de sprekers? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist in dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🐦‍🔥 Isabella van der Ham De geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 ⏰ Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl
OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Col OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Colombia Colombia in Beeld - Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de beste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ Wie zijn de sprekers? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist in dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🐦‍🔥 Isabella van der Ham De geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 ⏰ Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets [https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/](https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/) 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur Colombiaans Beheerder Colombiaans Carlitos Conexion
🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - 🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - Vanuit de community hebben we vaak de vraag gekregen wanneer er een informatieve bijeenkomst komt. Speciaal voor jullie organiseren we daarom op 7 november Colombia in Beeld. Tijdens deze bijeenkomst komen 2 sprekers iets vertellen over Colombia. Dit wil je niet missen! Wees welkom. ⏰ Het programma 12.30 Binnenloop 13.00 Woord van welkom 13.15 Spreker 1 ----------------- 14.30 Pauze ----------------- 15.00 Spreker 2 16.45 Einde 🗨️ Sprekers De sprekers zijn André Krul en Isabella van der Ham. 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 📍 Denksport Centrum Amersfoort Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort
Colombia is een prachtig land vol met passie, schi Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: André Krul Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De 39-jarige keeper André Krul is hier één van. Hij speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl
ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let go. Let go.
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bi Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bijeenkomst die Colombia dichterbij brengt. Op 7 november in Amersfoort! #nos vemos! Tickets:🎫 ColombianVibes.nl
ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - O ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ ☘️ Nieuwe soort reuzenwaterlelie ontdekt in Colombia - Dit slechts door een Instagram-post van jaren geleden! https://colombiaans.nl/nieuwe-soort-reuzenwaterlelie-ontdekt-in-colombia/
Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Neder Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodig 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu opeens wel héél hard gaan. Kom je ook? 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets in de verkoop voor de informatieve bijeenkomst: Colombia in Beeld. We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu (opeens wel) héél hard gaan. 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Bee 🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Beeld Wat weet jij écht over Colombia? Op zaterdag 7 november nemen André Krul en Isabella van der Ham je mee naar twee bijzondere kanten van dit veelzijdige land. 🌿 Isabella van der Ham neemt je mee in de wereld van de inheemse volkeren van Colombia en vertelt over hun cultuur, tradities, identiteit en verbondenheid met de natuur. Praktische informatie ⚽ André Krul is een Nederlandse doelman die in zijn carrière bij veel verschillende clubs over de hele wereld heeft gespeeld. Hij kwam onder andere uit voor clubs in Nederland, Malta, Colombia, Japan, Australië, Senegal en Brazilië. In 2025 werd hij de tweede voetballer ooit die op elk continent had gevoetbald. Hij komt uitgebreid vertellen over de doldwaze avonturen die hij in Colombia (club: Boyacá Chico) heeft beleefd. 📅 Zaterdag 7 november 2026 🕐 12.30 – 17.00 (inloop 12.30, 13.00 uur start) 📍 Amersfoort, Denksport Centrum Adres: Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort 🎟️ Entree: €11,99 🎫 Tickets: www.ColombianVibes.nl 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket!
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’