Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
ColombiaColombiaansHet laatste nieuws uit ColombiaSport

Wedstrijdverslag: Venezuela – Colombia

by Colombiaans.nl 31 augustus 2017
31 augustus 2017

Het duel werd gespeeld in San Cristobal. Colombia dat begon in een geheel andere opstelling moest behoorlijk wennen aan de sfeer. Om te beginnen was daar de reis van Colombia naar Venezuela. Doordat er geen commerciele vluchten van Colombia naar Venezuela gaan, was de selectie genoodzaakt met de bus te gaan. De spelersbus van Colombia werd begeleid door 300 politieagenten.

Opstelling Colombia

Colombia begon in de volgende opstelling.

Ospina, Zapata, Cuadrado, Arias, Carlos Sánchez, Murillo, Barrios, Chara, Fabra, Cardona en Falcao. James reisde wel mee maar mocht niet spelen van de sportarts van Bayern Munchen. Pékerman reisde zelfs af naar Munchen om dit van de arts zelf bevestigd te zien. Hij kreeg geen groen licht om in ieder geval de eerste wedstrijd te spelen. Hij was te geblesseerd. De vorige ontmoeting tussen de twee buren, werd gespeeld in Barranquilla en eindigde in een 2-0 overwinning voor Colombia.

De eerste helft

Colombia start ontzettend fel. Er staat nogal wat op het spel en er spelen natuurlijk op politiek gebied ook nog wel het een en ander. Even hadden we verwacht na de voetbreuk van de nieuwste aanwinst van FC Barcelona, Yerry Mina, om ex-Ajacied Sánchez naast Zapata in de verdediging te zien staan. Toch was het Murrillo die in de basis startte.

De eerste 10 minuten heeft de scheidsrechter soms moeite om het spel goed te volgen, want het is rommelig en er zijn veel irritaties en kleine overtredingen. Het eerste wapenfeit komt toch echt van de thuisploeg in de veertiende minuut. Uit een corner schiet Venezuela over het doel. Colombia moet lijdzaam toekijken wanneer in de 17e minuut Venezuela mag aanleggen voor een vrije trap op een goede plek na een domme overtreding van Oscar Murillo. Murillo krijgt geel, de vrije trap loopt op niets uit en Colombia pikt de bal op, maar de counter wordt hardhandig afgestopt door Cordoba van Venezuela. Dat zijn al twee gele kaarten in 17 minuten. Dat beloofd een warm avondje.

Het duurt dan nog bijna een kwartier voor Colombia via Fabra een uitgespeelde mogelijkheid krijgt. Boca Junior’s Fabra zet voor en Falcao kopt hard richting doel, maar de 19-jarige Venozolaanse keeper stopt de bal. Maar deze aanval leidt een sterke periode in voor Colombia. Via een voorzet van Arias komt de volgende kans van Falcao, die mist. Falcao die bij AS Monaco weer danig op stoom is, met 5 doelpunten in 7 duels speelde de eerste helft mat. Maar ook Venezuela komt een aantal keer gevaarlijk dichtbij doel. In de 35e minuut schiet Martinez van Venezuela de bal hard op de lat. Ondertussen regent het vanuit het niets kansen voor Colombia.

Carlos Sánchez mist het doel op een haar na. Chara van Junior doet hierbij ook nog even een duit in het zakje. De wedstrijd gaat op en neer. Venezuela krijgt kansjes, Colombia krijgt grotere kansen. Constant staat het vizier van de koffieboeren niet op scherp of wordt de inzet gered door de 19-jarige Farines. Als u dacht dat 19 jaar jong was als eerste keeper, op de Venezolaanse bank zat als reservekeeper een 16-jarige. Met een 0-0 en drie gele kaarten gaan beide teams de rust in.

De tweede helft

De tweede helft is precies 31 seconden oud als Cuadrado van dichtbij op het doel schiet. Weer keert de jonge doelman Farines de inzet van Cuadrado. De wedstrijd gaat verder, daar waar het gebleven was, met kansen voor beide teams. Zapata en Colombia kruipen in de 54e minuut door het oog van de naald wanneer de sterke verdediger een overtreding maakt, bijna in het strafschopgebied. De vrije trap loopt op niets uit.

In de 58e minuut slaat de schrik in heel Colombia toe als verdediger Zapata de bal te zacht terugspeelt op Ospina, maar loopt gelukkig met een sisser af. Ook Colombia krijgt in de 64e minuut weer eens een kans via de sterk spelende Chara. Deze passeert eerst een man in de zestien, kapt naar binnen, maar schiet te wild en hard over het doel. Colombia maakt zich klaar om te wisselen. De Colombiaanse fans die ondanks de moeizame busrit toch mee zijn gekomen beginnen hun ongenoegen te uiten. In de 71e minuut krijgt Venezuela de grootste kans van de wedstrijd. De Venolaanze Murillo krijgt van de Colombiaanse Murillo de kans om te schieten, maar wordt gepareerd door de jarige Ospina (29). Dat leidt een sterke fase van Venezuela in. Ook het publiek gaat achter ‘El Vino Tinto’ staan en Colombia heeft het erg moeilijk.

Colombia speelt slordig. Ballen komen niet aan, eindpasses zijn onzorgvuldig. Dan is er ook nog de grasmat… Een soort van . Eigenlijk is het een stuk opgedroogd mos waardoor de bal zich ‘vreemd gedraagd’. In de 77e minuut knalt Morena hard op het doel maar wordt gepareerd. Fabra probeert er met een schwalbe een penalty uit te slepen, maar dat komt hem op een reprimande te staan van de Braziliaanse 35-jarige scheidsrechter. Luis Muriel komt in de 80e minuut erbij in de spits voor Chara. Na een mooie actie van Muriel mag Colombia door een overtreding op Fabra een vrije trap nemen in de 87e minuut bij een 0-0 stand.

Cuadrado zet voor, twee aanvallers proberen de bal te koppen, maar weer zit de Venezolaanse doelman er kort op. Er komen 3 minuten blessuretijd bij. Colombia krijgt een corner. Muriel neemt hem zo slecht dat Venezuela de bal kan oppikken. Het team is niet goed genoeg om er daadwerkelijk iets nuttigs mee te doen en de laksheid van Colombia af te straffen. Met een 0-0 eindigt de wedstrijd dan ook. Chili en Paraguay zijn ondertussen begonnen aan hun onderlinge duel. Beide landen zijn concurrenten van Colombia. Het verschil is maar een punt. Venezuela liet zich niet kisten in deze wedstrijd en verdiende een punt. De volgende pot is tegen Brazilie.

Gerelateerde berichten

Hoofdrolspeler film Michael is half Colombiaans

23 april 2026

Karol G naar Nederland: alles over het concert...

22 april 2026

Colombian Vibes 2026 is terug!

8 april 2026

Nederlander in Colombia 48: Jordy Fredy

3 april 2026

James herstellende na ziekenhuisopname door uitdroging

3 april 2026

Verkiezingen: Colombia op een kruispunt

18 maart 2026

Event De Stem van mijn Roots

11 maart 2026

Nieuwe serie Escobar door de ogen van zijn...

18 februari 2026

Rapper Drake betaalt 75 duizend dollar voor Escobar-item

13 februari 2026

Vliegtuigongeluk in Colombia eist 15 levens

29 januari 2026

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

Dag van de arbeid - een groet aan alle harde werke Dag van de arbeid - een groet aan alle harde werkers!
Geen grap - vanaf 1 mei gaat adidas shirt voor hon Geen grap - vanaf 1 mei gaat adidas shirt voor honden verkopen. Onder andere Colombia, Argentinie en Mexico fungeren als proefkonijn
Diaz houdt Bayern München in de race met werelddoe Diaz houdt Bayern München in de race met werelddoelpunt. De Duitsers verloren met 4-3 en mogen het volgende week thuis wederom tegen PSG proberen.
Ook al mocht het gisteren niet baten, James werd g Ook al mocht het gisteren niet baten, James werd gisteren uitgeroepen tot man van de wedstrijd. Tegen FC Los Angeles verloor Minnesota United met 0-1.
Hoofdrolspeler film Michael is half Colombiaans - Hoofdrolspeler film Michael is half Colombiaans - Ja, wie had dat verwacht? Jaafar Jeremiah Jackson is dan wel de zoon van Jackson 5-lid Jermaine, ook heeft hij een moeder die uit Colombia komt. Lees snel verder op Colombiaans.nl #colombia #colombiaans #michaelthemovie #nieuwsuitcolombia
Karol G naar Nederland: alles over het concert in Karol G naar Nederland: alles over het concert in 2027 - Lees verder op Colombiaans.nl
KAROL G NAAR NEDERLAND! - Karol G treedt op 10 jul KAROL G NAAR NEDERLAND! - Karol G treedt op 10 juli 2027 op in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam met haar 'Viajando Por El Mundo Tropitour', wat haar grootste show in Nederland tot nu toe markeert. De Colombiaanse superster, bekend van hits als 'Si Antes Te Hubiera Conocido', stond eerder in 2024 in de Ziggo Dome.
Welkom bij de Location Reveal Video van Colombian Welkom bij de Location Reveal Video van Colombian Vibes 2026 🎫 www.ColombianVibes.nl
Vanavond 20.00 uur - Location Reveal Colombian Vib Vanavond 20.00 uur - Location Reveal Colombian Vibes 2026 Event page https://fb.me/e/3CGYZqgOn
📺 Tv vanavond: Survive Your Family - Dit is een n 📺 Tv vanavond: Survive Your Family - Dit is een nieuw avontuurlijk realityprogramma, dat zich afspeelt in Colombia. Presentatie: Art Rooijakkers, Wanneer: donderdag 16 april Tijd : 20:30 uur Zender: SBS6 Extra info: Vier bekende families overleven acht etappes in de Colombiaanse jungle met nul luxe en worden volledig overgeleverd aan hun eigen familiebanden. @sbs6nl
🔥 Colombian Vibes 2026 is terug! - Het is zover! W 🔥 Colombian Vibes 2026 is terug! - Het is zover! We gaan weer samen kijken naar een WK-wedstrijd met Colombia in de hoofdrol. De kaartverkoop is zojuist officieel gestart. Lees hier meer info over welke wedstrijd we uitzenden, tijden en tickets. Lees meer op Colombiaans.nl
Het Urbi et Orbi is uitgesproken : Zalig Pasen 🐰 Het Urbi et Orbi is uitgesproken : Zalig Pasen 🐰 🥚
🇨🇴 NIEUWE EDITIE: Nederlander in Colombia 48: Jor 🇨🇴 NIEUWE EDITIE: Nederlander in Colombia 48: Jordy Fredy Lees verder op Colombiaans.nl #colombia #nieuwsuitcolombia #nederlanderincolombia #colombiaans
James herstellende na ziekenhuisopname door uitdro James herstellende na ziekenhuisopname door uitdroging - Lees verder op Colombiaans.nl
Colombia beleeft slechte generale tegen Kroatië - Colombia beleeft slechte generale tegen Kroatië - De ploeg verloor met 2-1 in Orlando. Jhon Arias scoorde aan Colombia's zijde.
🥲militairen komen om bij vliegtuigcrash - Het ong 🥲militairen komen om bij vliegtuigcrash - Het ongeval met een legervliegtuig in het zuiden van Colombia heeft aan minstens acht mensen het leven gekost. Dat heeft de lokale overheid meegedeeld. In eerste instantie werd gevreesd voor tientallen doden. Het dodental kan wel nog verder oplopen. Er zijn 83 gewonden gemeld. Veertien van hen bevinden zich in kritieke toestand, zegt gouverneur John Gabriel Molina Acosta. Over het lot van meer dan dertig inzittenden bestaat nog geen duidelijkheid. Het legertoestel, een Hercules C1-130, was gecrasht vlak na het opstijgen op de luchthaven van Puerto Leguizamo, in de Amazoneregio en op de grens met Peru.
🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Verkiezingen: Colombia op een kruispunt - T 🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Verkiezingen: Colombia op een kruispunt - Terwijl we hier in Nederland naar de stembussen mogen voor de gemeenteraadsverkiezingen is de strijd om de stemmen ook losgebarsten in Colombia. Onze reporter in Colombia schreef een uitgebreide analyse over de kandidaten, de onderwerpen en uitdagingen. Eén ding is duidelijk: Colombia staat op een kruispunt. Lees verder op Colombiaans.nl #colombiaans #verkiezingcolombia #politiekcolombia
Wanneer jouw beste vriend altijd voor je klaarstaa Wanneer jouw beste vriend altijd voor je klaarstaat ♥️. - Tag de jouwe
🎬 Dear Killer Nannies vertelt Colombia’s meest pij 🎬 Dear Killer Nannies vertelt Colombia’s meest pijnlijke hoofdstuk door de ogen van een kind. De serie is geïnspireerd op de jeugd van Juan Pablo Escobar en laat zien hoe het was om op te groeien als zoon van Pablo Escobar — omringd door gewapende bewakers die tegelijk bescherming én constante dreiging betekenden. In plaats van geweld centraal te zetten, focust de serie op het dagelijks leven onder permanent toezicht, waar angst en veiligheid naast elkaar bestaan. Met John Leguizamo als Pablo Escobar verschuift het perspectief van criminele mythes naar een intiem verhaal over vaderschap, macht en een verloren kindertijd. Lees meer op Colombiaans.nl #DearKillerNannies #JuanPabloEscobar #JohnLeguizamo #Colombia #NieuweSerie
🇨🇴🇨🇴🇨🇴 TROTS: - Meer dan 100 Plays op Spotify! Ons 🇨🇴🇨🇴🇨🇴 TROTS: - Meer dan 100 Plays op Spotify! Ons gesprek met Jan-Willem van Go2Colombia heeft meer dan 100 plays opgeleverd. We zijn jou als luisteraar meer dan dankbaar. Stay tuned, want binnenkort volgen er meer afleveringen. 🎧 Nog niet geluisterd? Ga dan naar Spotify en zoek via 'ColombiCast' de laatste aflevering en luister deze terug.
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’