Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
ColombiaColombiaansOlympische SpelenSport

Wanneer moeten de Colombiaanse sporters tijdens de Olympische Spelen?

by Colombiaans.nl 5 augustus 2016
5 augustus 2016

Wanneer moeten de Colombiaanse sporters tijdens de Olympische Spelen?

Met 148 atleten heeft Colombia een grotere delegatie dan ooit op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro. Er is Los Cafeteros alles aan gelegen om ook de acht medailles waarvan een goud van vorig jaar te verbeteren en de kans is daar.

Wil je de de medaillekandidaten die de Tricolor verdedigen in actie zien, zorg dan dat je de televisie afstemt op de volgende evenementen. Er zijn nog veel meer deelnemers die voor een verrassing zouden kunnen zorgen, maar onderstaande namen zijn de grootste kanshebbers.

Het begint al direct de dag na de opening ceremonie. Steven Kruijswijk en Bauke Mollema zijn kanshebbers voor de Nederlandse equipe in de Olympische wegwedstrijd wielrennen. Voor Colombia zijn de kansen op een medaille misschien nog wel groter, Sergio Henao, Jarlinson Pantano, Miguel Angel Lopez, Esteban Chaves en Rigoberto Urán houden de Colombiaanse eer hoog. In 2012 in pakte Urán de zilveren medaille achter Alexandre Vinokoerov, kunnen los escarabajos dat verbeteren?

Wanneer: Zaterdag 6 Augustus 13:30 – 21:00

Jossimar Calvo is gekozen als vlaggendrager voor de Colombiaanse delegatie, de 22-jarige gymnast uit Cúcuta laat deze eer echter aan zich voorbijgaan want op de eerste dag moet hij meteen aan de bak. De allrounder probeert daar de finale te bereiken op de meerkamp, de ringen, in Epke Zonderland’s domijn de rekstok en de brug met gelijke leggers. Calvo is een outsider voor eremetaal die niet over het hoofd mag worden gezien.

Wanneer: Zaterdag 6 Augustus 15:30 kwalificaties, finale meerkamp Woensdag 10 Augustus 23:30, toestelfinales 14/16 Augustus vanaf 19:00

De boksers Juan Carlos Carrillo, Yuberjen Martínez, Jorge Luis Vivas, Ceiber Avila en Ingrit Valencia zijn door het kleine schema ook outsiders. Geen van allen heeft de status als favoriet maar twee overwinningen kan de halve finale bereikt worden en ligt het veld open.

Wanneer: Het Boksen vindt plaats tussen 6 en 20 augustus

Juan Sebastián Cabal en Robert Farah zijn een begenadigd dubbel team in de tenniswereld die dit jaar al drie ATP-toernooien winnend hebben afgesloten. Ze zijn geen favorieten voor de medalles, maar met wat geluk in de loting en een goeie week kunnen ze verrassen.

Wanneer: Het tennistoernooi vindt plaats tussen 6 en 12 Augustus.

Gewichtheffer Óscar Figueroa, behaalde in Londen 2012 de zilveren plak. In de heren klasse to 62 kilogram doet hij op 33-jarige leeftijd nog altijd mee in de wereldtop en ligt ook dit jaar een medaille in de lijn der verwachting.

Wanneer: Maandag 8 Augustus 23:45 – 9 Augustus 02:00

Zijn collega Luis Javier Mosquera komt net op het hoogste niveau kijken. De 21-jarige gewichtheffer is toch al een voor de outsiders voor een gouden medaille na zijn winst op de Pan-Amerikaanse spelen vorig jaar in de klasse tot 69 kilogram.

Wanneer: Dinsdag 9 Augustus 23:45 – 10 Augustus 02:00

Een dag later is de eerste Colombiaanse topfavoriete aan de beurt. Judoka Yuri Alvear heeft al een medaille in haar prijzenkast staan. Op de Olympische Spelen in Londen won ze een bronzen plak. De drievoudig wereldkampioene op de klasse tot 70 kg is nu de favoriete voor goud, maar ondervind hevige concurrentie van onder andere Kim Polling en Linda Bolder.

Wanneer: Woensdag 10 Augustus 15:00 – 23:00

Luis Fernando López is inmiddels 37 jaar oud. De snelwandelaar komt toch als outsider naar zijn vierde Olympische Spelen voor de 20 kilometer snelwandelen. De wereldkampioen in Daegu 2011 zag zijn Olympische droom in Londen 2012 uiteenspatten toen hij op vier kilometer voor de finish in de kopgroep gediskwalificeerd werd. Vier jaar later komt hij terug voor zijn laatste spelen waar hij samen met Éider Arévalo en Manuel Soto voor een plak strijd.

Wanneer: Vrijdag 12 Augustus 19:30

De bijna zeker geachte winnaar van Olympisch goud is op zaterdag en zondagnacht (maandagochtend) aan de beurt. Als Caterine Ibargüen aan de beurt is op de hink-stap-sprong. De atlete die vier jaar lang bijna alles gewonnen heeft wat er te winnen valt is de torenhoge favoriete op deze discipline.

Wanneer: Kwalificatie zaterdag 13 Augustus 14:30, finale de volgende nacht 15 augustus 02:45

Jackeline Rentería doet mee in het worstel toernooi en heeft al twee bronzen medailles gehaald. Oorspronkelijk zou ze een outsider voor het goud zijn geweest, maar een jukbeenbreuk zes weken geleden zette haar deelname op het spel. Ze lijkt op tijd fit om mee te doen, maar de verwachtingen moeten wel naar beneden bijgesteld worden.

Wanneer: Zondag 14 Augustus 15:00 – 23:00

In het baanwielrennen komen er dan twee kanshebbers aan de beurt, Fernando Gaviria is de grote favoriet op de omnium. Vlak voor zijn 22ste verjaardag, op 19 Augustus, zal de tweevoudig wereldkampioen de te kloppen man zijn. De zes proeven zijn verdeeld over 2 dagen.

Wanneer: Zondag 14 Augustus 21:00 – 01:00 en Zondag 15 Augustus 23:00 – 03:00 dezelfde nacht.

Fabián Puerta neemt het op de sprint op tegen de Nederlanders Jeffrey Hoogland en Theo Bos. Maar zijn grote kracht is de keirin, waar hem ook de tegenstand van Theo Bos wacht. De 25jarige Puerta heeft geen goed seizoen gehad en komt dan ook niet in goede vorm naar de Spelen, maar hij heeft op meerdere wereldbekers laten zien dat als hij het op zijn heupen krijgt, hij lastig te stoppen is.

Wanneer:
Sprint Zaterdag 13 Augustus 15:00 – 24:00 en Zondag 14 Augustus 15:00 – 24:00
Keirin Maandag 15 Augustus 15:00 – 24:00

Óscar Muñoz is ook medaille houder in Taekwondo. Muñoz pakte in Londen 2012 de bronzen medaille in de klasse tot 58 kilogram. Sterker dan vier jaar geleden, gaat hij nu op zoek naar de hoogste trede op het podium. Hij is niet de topfavoriet, maar mag zeker tot de kanshebbers gerekend worden.

Wanneer: Woensdag 17 Augustus 14:00 – 20:00

De enige Colombiaanse atlete die op deze Olympische Spelen verschijnt met al een gouden medaille op zak is Mariana Pajón. In Londen pakte ze het goud op de BMX op 20-jarige leeftijd op een sublieme wijze voor de Nederlandse Laura Smulders die de bronzen plak won. Haar dominantie is dit jaar afgenomen, maar met de wereldtitel in eigen land afgelopen mei, liet ze zien dat ze vier jaar later nog steeds de topfavoriete is.

Wanneer: Kwalificaties woensdag 17 augustus 18:30. Finales vrijdag 19 augustus 20:00

In het mannentoernooi zijn Carlos Oquendo en Carlos Ramírez outsiders voor een plak. Met een bronzen medaille in Londen heeft Carlos Oquendo laten zien dat hij erbij zit terwijl Ramírez de nieuwe man is in het Colombiaanse BMX.

Wanneer: Kwalificaties woensdag 17 Augustus. 19:30 kwartfinale Donderdag 18 Augustus 18:30
Finales Vrijdag 19 Augustus 20:00

Gerelateerde berichten

Nieuwe soort reuzenwaterlelie ontdekt in Colombia

9 oktober 2026

Informatieve bijeenkomst: Colombia in Beeld

6 oktober 2026

Bosbrand bij Villa de Leyva woedt voort, helikopter...

21 september 2026

Gevolgen van de aardbeving in Colombia 2: Marcel...

24 augustus 2026

Gevolgen van de aardbeving in Colombia: Erik Rupert

18 augustus 2026

Aardbeving Colombia: zoektocht naar overlevenden gaat door

14 augustus 2026

Zware aardbeving treft Colombia

10 augustus 2026

Wie is de nieuwe president van Colombia?

8 augustus 2026

FIFA verplicht Colombia tot tenuewijziging voor WK-duel met...

6 juli 2026

Het programma van Colombian Vibes 2026

24 juni 2026

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Col OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Colombia Colombia in Beeld - Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de beste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl Wie zijn de sprekers? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist in dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🐦‍🔥 Isabella van der Ham De geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 ⏰ Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl
OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Col OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Colombia Colombia in Beeld - Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de beste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ Wie zijn de sprekers? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist in dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🐦‍🔥 Isabella van der Ham De geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 ⏰ Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets [https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/](https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/) 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur Colombiaans Beheerder Colombiaans Carlitos Conexion
🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - 🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - Vanuit de community hebben we vaak de vraag gekregen wanneer er een informatieve bijeenkomst komt. Speciaal voor jullie organiseren we daarom op 7 november Colombia in Beeld. Tijdens deze bijeenkomst komen 2 sprekers iets vertellen over Colombia. Dit wil je niet missen! Wees welkom. ⏰ Het programma 12.30 Binnenloop 13.00 Woord van welkom 13.15 Spreker 1 ----------------- 14.30 Pauze ----------------- 15.00 Spreker 2 16.45 Einde 🗨️ Sprekers De sprekers zijn André Krul en Isabella van der Ham. 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 📍 Denksport Centrum Amersfoort Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort
Colombia is een prachtig land vol met passie, schi Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: André Krul Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De 39-jarige keeper André Krul is hier één van. Hij speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl
ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let go. Let go.
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bi Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bijeenkomst die Colombia dichterbij brengt. Op 7 november in Amersfoort! #nos vemos! Tickets:🎫 ColombianVibes.nl
ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - O ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ ☘️ Nieuwe soort reuzenwaterlelie ontdekt in Colombia - Dit slechts door een Instagram-post van jaren geleden! https://colombiaans.nl/nieuwe-soort-reuzenwaterlelie-ontdekt-in-colombia/
Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Neder Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodig 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu opeens wel héél hard gaan. Kom je ook? 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets in de verkoop voor de informatieve bijeenkomst: Colombia in Beeld. We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu (opeens wel) héél hard gaan. 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Bee 🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Beeld Wat weet jij écht over Colombia? Op zaterdag 7 november nemen André Krul en Isabella van der Ham je mee naar twee bijzondere kanten van dit veelzijdige land. 🌿 Isabella van der Ham neemt je mee in de wereld van de inheemse volkeren van Colombia en vertelt over hun cultuur, tradities, identiteit en verbondenheid met de natuur. Praktische informatie ⚽ André Krul is een Nederlandse doelman die in zijn carrière bij veel verschillende clubs over de hele wereld heeft gespeeld. Hij kwam onder andere uit voor clubs in Nederland, Malta, Colombia, Japan, Australië, Senegal en Brazilië. In 2025 werd hij de tweede voetballer ooit die op elk continent had gevoetbald. Hij komt uitgebreid vertellen over de doldwaze avonturen die hij in Colombia (club: Boyacá Chico) heeft beleefd. 📅 Zaterdag 7 november 2026 🕐 12.30 – 17.00 (inloop 12.30, 13.00 uur start) 📍 Amersfoort, Denksport Centrum Adres: Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort 🎟️ Entree: €11,99 🎫 Tickets: www.ColombianVibes.nl 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket!
Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom je ook? - Dit wil je niet missen! 🎫 Tickets: ColombianVibes.nl @krulandre
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’