Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
ColombiaColombiaansSport

Tour de France 2018: De Colombiaanse deelnemers #tdf2018

by Colombiaans.nl 5 juli 2018
5 juli 2018

De verse wond van het WK is nog niet geheeld. Maar vanaf komende zaterdag kan de populairste sport van Colombia, na het voetbal, de pijn snel gaan verzachten. Dan is de start van de Tour de France. Zes Colombianen gaan tijdens de belangrijkste wielerronde van de wereld op jacht naar succes.
Wie doen er mee en wat kunnen we van β€œonze” Colombianen verwachten? Tour de France 2018: De Colombiaanse deelnemers.

GAVIRIA Fernando, La Ceja.

Kopman van sprint ploeg Quick-Step Floors.

De snelste Colombiaan op de fiets ooit. Colombianen staan bekend als sterke klimmers. Met Gavira is er nu ook een echt sprintkanon op gestaan. Dit jaar wordt zijn eerste Tour de France. Kan hij de groene trui wegkapen van Sagan of Matthews? Op papier zijn de andere twee misschien wel beter maar tijdens de Ronde van ItaliΓ« in 2017 heeft hij het sprintklassement weten te winnen. Potentie in overvloed en met een goede ploeg gaat hij zeker een etappe winnen en wie weet meer.

QUINTANA Nairo, CΓ³mbita

Kopman van Movistar Team.

β€œEl CΓ³ndor de los Andes” wordt hij genoemd. Samen met Nibali is hij dΓ© kandidaat om Froome te weerhouden van zijn 5e overwinning in de Tour de France. De grote rondes van ItaliΓ« en Spanje heeft al op zijn naam staan, alleen Frankrijk ontbreekt nog. In 2013 en 2015 was Froome te sterk en eindigde hij tweede in het algemeen klassement. Aan de vorm ligt het niet. Quintana die erg behoudend kan rijden heeft dit jaar tijdens Ronde van Zwitserland zijn visitekaartje afgegeven.Hij viel op de slotklim naar Arosa aan en won de etappe. De enige vraag is wat doen zijn ploeggenoten Landa en Valverde? Quintana wordt samen met hen β€œThe big three” genoemd. Het zijn namelijk drie kopmannen in één team die elk voor eigen succes mogen gaan. Zaterdag zal de eerste keer zijn dat ze samen aan de start staan van een grote ronde. Wordt het een super trio of is drie kapiteinen op één schip te veel?

BERNAL Egan Arley , ZipaquirΓ‘

Het talent van Team Sky.

Kenners zijn het unaniem eens, de 21-jarige Bernal is het grootste wielertalent dat rond trapt op dit moment. Hij reed nog nooit in een grote ronde maar won alleen dit jaar al de Tour of California, Colombia ory y Paza en werd tweede in de Ronde van RoemeniΓ«. Wat is zijn talent? Hij kan klimmen en is misschien de enige Colombiaan die tijd kan winnen tijdens een tijdrit in plaats van verliezen. Dit jaar zal hij nog moeten knechten voor Froome. Een hele goede leerschool want over aantal jaar gaan andere in dienst van hem rijden.

URAN Rigoberto

Kopman van Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale

Uran, de man die vorig jaar vriend en vijand verraste door 2e te worden in het algemeen klassement achter Froome. Hij is een goede klimmer die vorig jaar een ritzege behaalde met een kapotte derailleur, waardoor hij niet meer kon schakelen. Hij oogt misschien wat rustig maar Uran is dol op dansen en zingen, een typische Colombiaan dus. Waarschijnlijk haalt Uran geen plek op het eindpodium dit jaar, maar in de schaduw van de grote favorieten kan hij net als vorig jaar zijn kansen grijpen in de bergen.

MARTINEZ Daniel Felipe, Bogota

Staat Uran bij voor Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale

Martinez heeft dit jaar al anderhalf keer zoveel punten behaald dan in heel 2017 en de tour moet nog beginnen. Tijdens een trainingsritje in maart is Martinez aangevallen door een automobilist. Een hersenschudding en korte termijn geheugenverlies kwam hem ten deel in ItaliΓ«. Gelukkig herstelde hij vlug en na twee weken kon hij weer koersen. Hij zal zijn landgenoot Uran zo goed als mogelijk helpen deze ronde.

ATAPUMA John Darwin

Lid van van UAE-Team Emirates

Tijdens een zware bergetappe die eindigde op de top van de Izoard kwam Atapuma vorig jaar in de Tour 20 sec. te kort voor de ritzege. Hiermee bewees hij wel dat hij met de besten mee kan als hij goede benen heeft. Tijdens de tijdrit moet hij even zijn tanden op elkaar bijten, want dat is zijn achilleshiel. De dagen van de loodzware bergetappes heeft Atapuma rood omcirkeld want daar wil hij net als vorig jaar nogmaals het schavot beklimmen. Echter zijn voornaamste taak is kopman Martin te helpen naar een mooie positie in het algemeen klassement.

Nog twee nachtjes slapen en dan gaan deze zes Colombianen strijden voor succes in de Tour de France 2018.

Rodrigo
– Colombiaans.nl

Gerelateerde berichten

FIFA verplicht Colombia tot tenuewijziging voor WK-duel met...

6 juli 2026

Het programma van Colombian Vibes 2026

24 juni 2026

Voorwaarden winnaar Vliegtickets Colombia

24 juni 2026

De nieuwe president van Colombia: Abelardo de la...

22 juni 2026

Verkiezingen Colombia: net-aan-nek race tussen links en rechts

16 juni 2026

Colombian Vibes: Hoofdsponsor Colombian Taste

3 juni 2026

Verkiezingen in Colombia: De tweede ronde

1 juni 2026

Nederlandse vrouw Marlies Genz dood aangetroffen in Colombia

1 juni 2026

Selectie Colombia voor WK2026 bekend

26 mei 2026

Shakira & Burna Boy lanceren WK-lied

19 mei 2026

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot MedellΓ­n
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de QuinceaΓ±era
  •  AndrΓ©s Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias SebastiΓ‘n MarroquΓ­n, zoon van Pablo Escobar
  •  AndrΓ©s Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel GarcΓ­a MΓ‘rquez
  •   Griselda Blanco
  •   IvΓ‘n Duque MΓ‘rquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge EliΓ©cer GaitΓ‘n
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   SimΓ³n BolΓ­var
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

Gracias Los Cafeteros ❀️ Gracias Los Cafeteros ❀️
1 team, 1 missie, 1 kans, 1 cup Vanavond: πŸ‡¨πŸ‡΄ Colo 1 team, 1 missie, 1 kans, 1 cup Vanavond: πŸ‡¨πŸ‡΄ Colombia - Zwitserland πŸ‡¨πŸ‡­ 22:00 NPO 1 Ook op NPO Radio 1: - Langs de Lijn met onze Guillermo van Doorn in Colombia over de wedstrijd van vanavond.
Ok, wij werden gek toen we deze zagen. Welke zou j Ok, wij werden gek toen we deze zagen. Welke zou jij het liefste vandaag nog kopen? Gezien bij phonecasecenter.com @getphonecasecenter
This is how we do it πŸ˜‚ This is how we do it πŸ˜‚
Colombia naar de laatste 16! - Next stop: Zwitserl Colombia naar de laatste 16! - Next stop: Zwitserland - ⁠dinsdag 22:00 uur
De opstelling van vanavond tegen Ghana πŸ‡¬πŸ‡­ De opstelling van vanavond tegen Ghana πŸ‡¬πŸ‡­
πŸŽ™οΈ ColombiCast Special: WK2026-editie Remko en LuΓ­ πŸŽ™οΈ ColombiCast Special: WK2026-editie Remko en LuΓ­s Ernesto over Colombian Vibes, Messi-magie, een mogelijke Colombian Vibes Light en de wedstrijd van vannacht tegen Ghana. ❀️ Luister dat half uurtje op Spotify en zoek op: β€˜colombicast’
Een goede voorbereiding πŸ˜‚ - leg jij ook alvast jou Een goede voorbereiding πŸ˜‚ - leg jij ook alvast jouw spullen klaar voor vannacht? Wat is jouw voorspelling?
MATCH DAY! - Here we go again. Met wie kijk jij va MATCH DAY! - Here we go again. Met wie kijk jij vanavond? Colombia - Ghana Tijd: 03.30 Stadion: Kansas City Stadium Scheidsrechter: Turpin Zender: NPO1 @Beheerder Colombiaans
Wat als? - Een Colombiaanse radiozender maakte ev Wat als? - Een Colombiaanse radiozender maakte even een mogelijke route naar de finale. Met zoveel teams duurt het even maar de laatste 8 bereiken is misschien wel mogelijk. Hoever denk jij dat Colombia gaat komen?
GRACIAS - We zijn nog steeds aan het bijkomen van GRACIAS - We zijn nog steeds aan het bijkomen van gisteravond. Wat een mooie bezoekers mochten wij gisteren ontvangen. Mooie verhalen, nieuwe vriendschappen en het onderhouden van bestaande. Rond de 300 bezoekers genoten gisteren van de ambiance in Leusden in een nieuwe locatie, de wedstrijd en de verloting van verschillende prijzen waaronder de hoofdprijs van Air Europa (vliegtickets naar Colombia). Leuke anekdote: De manager van Four Seasons had nog nooit zoiets leuks en vrolijks gezien en vroeg vooraf of hij misschien wat aguardiente zou bestellen. LuΓ­s Ernesto gaf aan dat dit een heel goed idee was. Manager Arno zei aan het begin van de avond dat hij 3 flessen had ingekocht. LuΓ­s Ernesto vertelde hem dat die 3 flesjes binnen het uur op zouden zijn. Arno begon te lachen. LuΓ­s Ernesto had het mis. Die 3 flessen aguardiente waren binnen 38 minuten op... Wij willen jullie bedanken voor jullie komst, vertrouwen en hopen jullie spoedig weer te zien. Want een fiesta zonder jullie Γ­s geen fiesta! Gracias y nos vemos pronto! Salu2, Team Colombian Vibes Caroline, Lysandra, Ekelien, Carlo John, Carlos & LuΓ­s Ernesto Colombian Vibes werd mede mogelijk gemaakt door: Air Europa @go2colombia.nl @latinworld.nl @colombian.taste Met dank aan: @fourseasonsleusden Four Seasons Leusden
Parceros 4 life - Colombia deelt de punten met Po Parceros 4 life - Colombia deelt de punten met Portugal. Next stop: Ghana zaterdag 4 juli 03;30
❄️ Feeling hot, hot, hot? - Kom vanavond lekker af ❄️ Feeling hot, hot, hot? - Kom vanavond lekker afkoelen tijdens Colombian Vibes. Wij hebben airconditioning! 🎫 Tickets: https://colombianvibes.nl - WK WATCH PARTY + COLOMBIAANS ETEN + WINACTIE VLIEGTICKETS NAAR COLOMBIA + COLOMBIAANS FEEST + AGUARDIENTE Meer info over Colombian Vibes πŸ‡¨πŸ‡΄ Colombia – Portugal πŸ‡΅πŸ‡Ή ✈️ Win vliegtickets naar Colombia ❄️ Airconditioning 🍴 Colombian Taste πŸ₯ƒ Aguardiente πŸ—“οΈ Datum: 27 juni 2026 πŸ•™ Tijd: 22.00 uur βš½ξ€€ Start wedstrijd: 01.30 πŸ₯³ Wat: Feest en uitzending WK-wedstrijd πŸ“ Locatie: Four Seasons Leusden Adres: Kastanjelaan 1, 3833 AN Leusden πŸš— Parkeren: gratis (Arag) 🎫 Tickets: https://colombianvibes.nl/
❄️ Feeling hot, hot, hot? - Kom morgenavond lekker ❄️ Feeling hot, hot, hot? - Kom morgenavond lekker afkoelen tijdens Colombian Vibes. Wij hebben airconditioning! 🎫 Tickets: https://colombianvibes.nl - WK WATCH PARTY + COLOMBIAANS ETEN + WINACTIE VLIEGTICKETS NAAR COLOMBIA + COLOMBIAANS FEEST + AGUARDIENTE Meer info over Colombian Vibes πŸ‡¨πŸ‡΄ Colombia – Portugal πŸ‡΅πŸ‡Ή ✈️ Win vliegtickets naar Colombia ❄️ Airconditioning 🍴 Colombian Taste πŸ₯ƒ Aguardiente πŸ—“οΈ Datum: 27 juni 2026 πŸ•™ Tijd: 22.00 uur βš½ξ€€ Start wedstrijd: 01.30 πŸ₯³ Wat: Feest en uitzending WK-wedstrijd πŸ“ Locatie: Four Seasons Leusden Adres: Kastanjelaan 1, 3833 AN Leusden πŸš— Parkeren: gratis (Arag) 🎫 Tickets: https://colombianvibes.nl/
Morgen: COLOMBIAN VIBES 2026 - Wat schaft de pot m Morgen: COLOMBIAN VIBES 2026 - Wat schaft de pot morgen? Nou, heel simpel. Onderstaande heerlijke gerechtjes die je kunt wegspoelen met aguardiente. Four Seasons Leusden heeft speciaal gezorgd dat we morgen kunnen genieten van heerlijke aguardiente. Op het menu van Colombian Taste - Empanadas rund, kip, vega - Arepa kip, Rund - Picada - Maduros asado con queso - Papa rellena @colombian.taste Beheerder Colombiaans
Als je van de deelnemers uit groep K een auto kon Als je van de deelnemers uit groep K een auto kon maken.. - Dan zou je die Willy toch gelijk kopen?
πŸ‡¨πŸ‡΄ Bestel nu je kaarten voor Colombian Vibes ook p πŸ‡¨πŸ‡΄ Bestel nu je kaarten voor Colombian Vibes ook per PB! - Stuur ons een PrivΓ©Bericht via Facebook, Instagram of Whatsapp met: * aantal gewenste kaarten * volledige voor- en achternaam * e-mailadres Je ontvangt een betaalverzoek en na bevestiging van betaling sta je op de gastenlijst, vamos!
Nog één keertje dan... - Omdat het filmpje zo lekk Nog één keertje dan... - Omdat het filmpje zo lekker is 🎫 Tickets: https://colombianvibes.nl/
DEZE ZATERDAG: πŸ‡¨πŸ‡΄ Colombia – Portugal πŸ‡΅πŸ‡Ή Koop tic DEZE ZATERDAG: πŸ‡¨πŸ‡΄ Colombia – Portugal πŸ‡΅πŸ‡Ή Koop tickets via: 🎫 www.ColombianVibes.nl πŸ—“οΈ Datum: 27 juni 2026 🍴 Eten: Colombian Taste ✈️Loterij: win-actie vliegtickets naar Colombia πŸ₯ƒ Drinken: Aguardiente πŸ•™ Tijd: 22.00 uur ⚽ Start wedstrijd: 01.30 uur πŸ₯³ Wat: Feest en uitzending WK-wedstrijd πŸ“ Locatie: Four Seasons Leusden Kastanjelaan 1, 3833 AN Leusden πŸš— Parkeren: gratis (bij ARAG – niet in de wijk parkeren) 🚧 Algemene voorwaarden zijn van toepassing: Lees deze hier Mede mogelijk gemaakt door Wij willen de sponsoren bedanken die de 2026-editie van Colombian Vibes mede mogelijk maken: – Air Europa (waarvan wij zaterdag 2 vliegtickets mogen verloten) – Colombian Taste (die zaterdag eten voor je gaan maken) – Latin World (waarmee wij al jaren een warme band hebben) – Go2Colombia (waarmee je mooie en betaalbare reizen kunt boeken) Koop tickets via: 🎫 www.ColombianVibes.nl
Laatste op voorraad... - Vandaag betaald = vandaag Laatste op voorraad... - Vandaag betaald = vandaag verzonden Shirt Colombia S = 49,99 incl verzending Baby Romper 74/86 = 29,99 incl verzending Bestel via PB
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

Β©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Β©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’