Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
ColombiaCopa America Centenario

Swingend Colombia wint van inspiratieloos USA

by Colombiaans.nl 4 juni 2016
4 juni 2016

Colombia won in een uitverkocht Levi Stadium in San Francisco de openingswedstrijd tegen gastland USA. In de 8e minuut mocht Edwin Cardona aan Colombia’s zijde een corner nemen. Verdediger Zapata schoot met een prachtige volley de bal hard in het doel.

In de 40e minuut komt Colombia opstomen en wordt de bal voorgezet. Aan USA zijde wordt er hands gemaakt in het strafschop gebied en er volgt een penalty. James neemt deze heel gedecideerd en scoort de 2-0. USA-coach Klinsmann weet al hoe laat het is en er volgt gelukkig rust om zijn tactiek te herzien.

In de tweede verandert er weinig. Colombia blijft onvermindert doorgaan met aanvallen. De USA kan het tempo niet aan en wordt geirriteerder. Dat resulteert in een paar tackles die niet heel netjes zijn. Colombia dicteert de wedstrijd en zelfs zoveel het publiek in de 54e minuut bij iedere goede pass van Colombia zelfs ‘ole’ roept. In de 68e minuut is het even schrikken als James naar de kant loopt en aangeeft bij een val verkeerd op zijn schouder te zijn terechtgekomen.

Even lijkt hij de wedstrijd vervolgen maar wordt er even later toch uitgehaald. In de 76e minuut krijgt Bacca een enorme kans door een steekpass van Cardona maar deze schiet op de lat. De wedstrijd nadert zijn einde en is een behoorlijke opsteker voor Colombia. Deze wedstrijd werd vooraf in de media afgedaan als ‘must not lose game’ maar helaas voor de USA pakte dit anders uit.

In de geschiedenis tussen beide teams zijn er nu 18 wedstrijden gespeeld waarvan Colombia er nu 11 gewonnen heeft en USA 3 keer. Het is te hopen dat Colombia deze goede vormt doortrekt en ver zal komen. Op naar de volgende wedstrijd a.s. dinsdag.

Gerelateerde berichten

Gevolgen van de aardbeving in Colombia 2: Marcel...

24 augustus 2026

Gevolgen van de aardbeving in Colombia: Erik Rupert

18 augustus 2026

Aardbeving Colombia: zoektocht naar overlevenden gaat door

14 augustus 2026

Zware aardbeving treft Colombia

10 augustus 2026

Wie is de nieuwe president van Colombia?

8 augustus 2026

FIFA verplicht Colombia tot tenuewijziging voor WK-duel met...

6 juli 2026

Het programma van Colombian Vibes 2026

24 juni 2026

Voorwaarden winnaar Vliegtickets Colombia

24 juni 2026

De nieuwe president van Colombia: Abelardo de la...

22 juni 2026

Verkiezingen Colombia: net-aan-nek race tussen links en rechts

16 juni 2026

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

Ze zijn binnen! - Vandaag besteld is binnen een pa Ze zijn binnen! - Vandaag besteld is binnen een paar dagen in huis. We hebben er nog een paar over. Laat via een privébericht weten welke kleur en maat je wenst en je hoort snel of deze nog op voorraad is
Gevolgen van de aardbeving in Colombia 2: Marcel v Gevolgen van de aardbeving in Colombia 2: Marcel vd Linden - Op 10 augustus kreeg Colombia te maken met een zware aardbeving met de kracht van maar liefst 7,4 op Schaal van Richter. We krijgen op de redactie van Colombiaans verscheiden verhalen binnen die het waard zijn om te vertellen. Deze keer het verhaal van Marcel. Lees het verhaal op Colombiaans.nl
Het benefietduel ‘Levantemos a Colombia’ vond plaa Het benefietduel ‘Levantemos a Colombia’ vond plaats op vrijdag 21 augustus 2026 in het Estadio Nemesio Camacho El Campín in Bogota. Deze werd georganiseerd door Mario Alberto Yepes en bracht legendarische en actieve voetballers samen voor de slachtoffers van de zware aardbeving van 10 augustus. De wedstrijd trok 35.000 toeschouwers en bracht ongeveer 2,5 miljard pesos op (bijna 7 ton). Er speelden 36 prominenten verdeeld over een geel en blauw team, onder leiding van iconen als René Higuita en Francisco Maturana. Grote namen als Radamel Falcao, Carlos Valderrama, Oscar Cordoba, Jackson Martinez en Juan Guillermo Cuadrado waren aanwezig. Ook waren er muzikale optredens van artiesten als Santiago Cruz en Gusi. De wedstrijd De wedstrijd eindigde in een vermakelijke 4-3 overwinning voor het geel gekleurde team. Jackson Martínez en Fredy Guarín scoorden beide tweemaal, en ook Cuadrado en Juan Pablo Ángel vonden het net. Organisator Yepes scoorde lachend een eigen doelpunt. Opbrengst: De opbrengst van circa 2,5 miljard pesos (ongeveer 810.000 dollar) gaat naar humanitaire organisaties zoals het Rode Kruis om de getroffen regio’s te ondersteunen.
Galatasaray speelde vanavond met 2-2 gelijk - voor Galatasaray speelde vanavond met 2-2 gelijk - voorafgaand aan de wedstrijd betuigde de club zijn steun aan de slachtoffers van de aardbeving in Colombia door de warming up in speciale shirts te doen. ‘Estamos contigo Colombia’ prijkte op het shirt
Bericht van het Rode Kruis Colombia is gisteren ge Bericht van het Rode Kruis Colombia is gisteren getroffen door een zware aardbeving die grote schade heeft aangericht. 💔 Tientallen gebouwen zijn ingestort. Na de beving volgden nog 33 naschokken, waardoor de situatie voor veel mensen onzeker blijft. Reddingsteams van het Rode Kruis zijn dag en nacht bezig met zoekacties naar overlevenden onder het puin. ⛑️ Ook brengen hulpverleners de schade en de behoeften in kaart, zodat de juiste hulp zo snel mogelijk op de juiste plek terechtkomt. @rodekruis
Zware aardbeving treft Colombia - Tientallen doden Zware aardbeving treft Colombia - Tientallen doden en vermisten 🥲 Lees verder op Colombiaans.nl
LAST CALL - bestel vandaag nog het katoene present LAST CALL - bestel vandaag nog het katoene presentatieshirt van Colombia voor 29,-. Bestel via een privébericht en geef aan welke maat en kleur je wilt. Zwart en wilt verkrijgbaar. Vamos!
👕 Eindelijk! - We kunnen hem bestellen. Een heerl 👕 Eindelijk! - We kunnen hem bestellen. Een heerlijk shirtje van katoen van Colombia. Maten: S - XXXXL Prijs: 29,- (ex verz) Materiaal: katoen Kleuren: zwart en wit Hoe deze valt? Twijfel je qua maat? Bestel dan een maat groter. Wil je hem ook? Bestel dan via een privébericht. Zet hierin welke maat je wilt bestellen, de kleur, jouw e-mail en huisadres.
Jhon Duran vergezelt Richard Rios bij FC Benfica Jhon Duran vergezelt Richard Rios bij FC Benfica - Hij was gelijk belangrijk met een goal en een assist @slbenfica
Colombia viert 216 jaar onafhankelijkheid! - Colo Colombia viert 216 jaar onafhankelijkheid! - Colombia verkreeg zijn onafhankelijkheid van Spanje na een jarenlange strijd. Het proces begon op 20 juli 1810 – de datum die nog altijd wordt gevierd als nationale onafhankelijkheidsdag. Pas na de beslissende Slag bij Boyacá op 7 augustus 1819, geleid door Simón Bolívar, werd het land daadwerkelijk onafhankelijk.
Gracias Los Cafeteros ❤️ Gracias Los Cafeteros ❤️
1 team, 1 missie, 1 kans, 1 cup Vanavond: 🇨🇴 Colo 1 team, 1 missie, 1 kans, 1 cup Vanavond: 🇨🇴 Colombia - Zwitserland 🇨🇭 22:00 NPO 1 Ook op NPO Radio 1: - Langs de Lijn met onze Guillermo van Doorn in Colombia over de wedstrijd van vanavond.
Ok, wij werden gek toen we deze zagen. Welke zou j Ok, wij werden gek toen we deze zagen. Welke zou jij het liefste vandaag nog kopen? Gezien bij phonecasecenter.com @getphonecasecenter
This is how we do it 😂 This is how we do it 😂
Colombia naar de laatste 16! - Next stop: Zwitserl Colombia naar de laatste 16! - Next stop: Zwitserland - ⁠dinsdag 22:00 uur
De opstelling van vanavond tegen Ghana 🇬🇭 De opstelling van vanavond tegen Ghana 🇬🇭
🎙️ ColombiCast Special: WK2026-editie Remko en Luí 🎙️ ColombiCast Special: WK2026-editie Remko en Luís Ernesto over Colombian Vibes, Messi-magie, een mogelijke Colombian Vibes Light en de wedstrijd van vannacht tegen Ghana. ❤️ Luister dat half uurtje op Spotify en zoek op: ‘colombicast’
Een goede voorbereiding 😂 - leg jij ook alvast jou Een goede voorbereiding 😂 - leg jij ook alvast jouw spullen klaar voor vannacht? Wat is jouw voorspelling?
MATCH DAY! - Here we go again. Met wie kijk jij va MATCH DAY! - Here we go again. Met wie kijk jij vanavond? Colombia - Ghana Tijd: 03.30 Stadion: Kansas City Stadium Scheidsrechter: Turpin Zender: NPO1 @Beheerder Colombiaans
Wat als? - Een Colombiaanse radiozender maakte ev Wat als? - Een Colombiaanse radiozender maakte even een mogelijke route naar de finale. Met zoveel teams duurt het even maar de laatste 8 bereiken is misschien wel mogelijk. Hoever denk jij dat Colombia gaat komen?
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’