Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
ColombiaSport

Kwalificatie WK 2022 Qatar, hoe zat het ook alweer?

by Colombiaans.nl 9 november 2020
9 november 2020

Deze week gaat de tweede speelronde voor kwalificatie WK 2022 Qatar van start. Er worden in totaal 18 wedstrijden gespeeld waarbij de laatste gespeeld zal worden op 29 maart 2022. Zover is het nog lang niet want de Koffieboeren moeten het in deze tweede speelronde opnemen tegen Uruguay en Ecuador.

– Tekst: Luis Ernesto van Baren (LinkedIn)

Een goede start is het halve werk

Deze week én volgende week worden er twee wedstrijden gespeeld. Na deze belangrijke wedstrijddagen zal Colombia pas in maart 2021 weer in actie komen. Wat gebeurde er de vorige wedstrijden? De vorige wedstrijden van Colombia werden gespeeld op 9 en 13 oktober. Hierin speelde Los Cafeteros tegen Venezuela en tegen Chili.

In en tegen het traditioneel altijd lastige Chili speelde Colombia gelijk met 2-2. De doelpuntenmakers waren Lerma en veteraan Falcao (diep in blessuretijd, zie foto hieronder). Tegen de traditioneel ‘zwakke broeder’ in kwalificatie Venezuela hengelde de Colombianen een mooie 3-0 overwinning binnen met doelpunten van de spelers van Atalanta, Duvan Zapata en Luis Muriel (twee doelpunten).

Kwalificatie WK 2022 Qatar

Horrortackle op Arias

Colombia behaalde drie punten maar heeft voor de langere termijn zorgen op de rechtsbackpositie. De eerste kwalificatiewedstrijd tegen Venezuela was nog maar net acht minuten van start gegaan of ex-PSV’er Santiago Arias krijgt de bal, dribbelt en wil een voorzet geven. Tot de laatste actie komt het niet want er wordt een grove charge gemaakt op de enkel van de Colombiaan. Het is direct duidelijk dat het mis is want Arias schreeuwt het uit van de pijn. Op de beelden zie je de enkel er maar bij bungelen en je weet als kijker genoeg.

Ook tegenstander en dader Darwin Machis kan het niet aanzien en loopt in tranen weg. Hij ontvangt tevens van scheidsrechter Guerrero de rode kaart (Maar werd later door de VAR ingetrokken).

Kwalificatie WK 2022 Qatar

Santiago Arias (zie foto hieronder), waarmee wij een paar jaar geleden een interview mee hadden, had was net op huurbasis van Atletico Madrid naar Bayer Leverkusen gegaan. Hij wilde bij de ploeg van Peter Bosz een nieuwe start maken. Bosz heeft in het nieuwe contract de optie tot koop bedongen.

Santiago Arias blijft met een gebroken linkerkuitbeen zitten en moest gelijk onder het mes. De verwachting is dat de international zeker een half jaar zal moeten herstellen en dat zelfs deelname aan de Copa America in eigen land in gevaar kan komen. Wij wensen Arias (hieronder in betere tijden te zien na ons interview) veel sterkte bij zijn herstel en hopen dat hij snel weer te bewonderen zal zijn op het veld.

Kwalificatie WK 2022 Qatar

De selectie voor Kwalificatie WK 2022 Qatar

Bondscoach Carlos Queiroz riep 24 spelers op voor de wedstrijden tegen Uruguay en Ecuador.

Keepers

David Ospina – Napoli (ITA)
Camilo Vargas – Atlas (MEX)
Álvaro Montero – Deportes Tolima (COL)

Verdediging

Luis Manuel Orejuela – Gremio (BRA)
Daniel Muñoz – KRC Genk (BEL)
Yerry Mina – Everton (ENG)
Dávinson Sánchez – Tottenham (ENG)
Jeison Murillo – Celta de Vigo (ESP)
Jhon Lucumí – KRC Genk (BEL)
William Tesillo – León (MEX)
Frank Fabra – Boca Juniors (ARG)
Johan Mojica – Atalanta (ITA)

Middenvelders

Juan Guillermo Cuadrado – Juventus (ITA)
Matheus Uribe – Porto (POR)
Jorman Campuzano – Boca Juniors (ARG)
Wílmar Barrios – Zenit (RUS)
Jéfferson Lerma – Bournemouth (ENG)
Edwin Cardona – Boca Juniors (ARG)

Aanvallers

James Rodríguez – Everton (ENG)
Alfredo Morelos – Rangers (SCH)
Luis Suárez – Granada (ESP)
Duván Zapata – Atalanta (ITA)
Luis Fernando Muriel – Atalanta (ITA)
Luis Díaz – Porto (POR)

Kwalificatie WK 2022 Qatar

Kortom: Kwalificatie WK 2022 Qatar wedstrijden

Colombia bezet op dit moment de derde plaats in de ranking. De wedstrijden in speelronde twee zitten als volgt in elkaar:

Vrijdag 13 november (Barranquilla)
Colombia – Uruguay 15.30 uur (Nederlandse tijd: 21.30 uur)
Dinsdag 17 november (Quito)
Ecuador – Colombia 16.00 uur (Nederlandse tijd: 22.00 uur)

Kwalificatie WK 2022 Qatar

AUTEUR

Over Luís Ernesto


Luis Ernesto een fanatiek reiziger en heeft zijn roots in Colombia. Hij zet zich actief in voor de Colombiaanse gemeenschap in Nederland en organiseert Latin-evenementen zoals Colombian Vibes en Feliz Navidad. Zijn favoriete gerecht is bandeja paisa, drinkt graag jugo de lulo en houdt van stroopwafels.

Reacties: info@colombiaans. nl

Volg ons op social media!

Wil je niets missen? Krijg jij geen genoeg van Colombia? Volg ons dan via onderstaande kanalen. Wil je als eerste een notificatie op jouw telefoon krijgen? Stuur ons dan een bericht en jouw nummer wordt toegevoegd aan onze database.






* Met het doorgeven van jouw nummer ga je akkoord dat we je gratis berichten via Whatsapp sturen die te maken hebben met Colombiaans.nl, onze diensten, advertenties en producten.

Gerelateerde berichten

Loting WK-2026 – wanneer speelt Colombia?

5 december 2025

Nederlander in Colombia 47: Marcel

14 november 2025

Vulkaanuitbarsting Armero… en de wond van 40 jaar...

13 november 2025

Colombiaans X Mi Barrio

11 november 2025

Colombia nummer 2 meest gelieft bij expats

25 september 2025

Colombia stopt met wapens kopen uit de V.S.

19 september 2025

Whatsapp Wednesday

10 september 2025

Tientallen Colombiaanse soldaten ontvoerd door burgers

8 september 2025

Colombia swingt zich naar het WK

5 september 2025

Hoeveel punten heeft Colombia nodig om zich te...

4 september 2025

Colombia Jaarkalender 2025

Colombia Jaarkalender 2025

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Wij zijn Colombiaans en schrijven nieuws uit Colombia.

WK 2026 uitslag loting Groep K Colombia Uzbekist WK 2026 uitslag loting Groep K Colombia Uzbekistan Portugal Congo / Jamaica of Nieuw Caledonia
Loting WK2026 Vrijdag 5 december 17:55 uur NPO1 Loting WK2026 Vrijdag 5 december 17:55 uur NPO1
LAATSTE KANS - Wil jij je Colombia-cadeau nog ontv LAATSTE KANS - Wil jij je Colombia-cadeau nog ontvangen vóór 5 december? Bestel dan via een privébericht. Vandaag bestelt en betaalt is vandaag verzonden! *Alles:GRATIS VERZENDING Colombia shirt = van 49,99 naar 39,99 Armband Indigena Tribal = 14,99 Armband Bandera Folklore = 12,99
LAATSTE KANS - Wil jij je Colombia-cadeau nog ontv LAATSTE KANS - Wil jij je Colombia-cadeau nog ontvangen vóór 5 december? Bestel dan 1 van de 3 prachtige cadeaus via een privébericht. Vandaag bestelt en betaalt is vandaag verzonden! *Alles:GRATIS VERZENDING Colombia shirt = van 49,99 naar 39,99 Armband Indigena Tribal = 14,99 Armband Bandera Folklore = 12,99 ** Laat bij jouw bestelling direct jouw mail en adres achter.
Colombiaanse chef Juan Manuel Barrientos verdient Colombiaanse chef Juan Manuel Barrientos verdient Michelin-ster voor zijn restaurant Elcielo. Elcielo heeft deze ster al 5 jaar en was de eerste die een ster kreeg voor ‘Colombian cuisine’. @elcielorestaurant
Nog 2 truien over! - maat M en maat L. Stuur een Nog 2 truien over! - maat M en maat L. Stuur een privébericht voor meer info.
🇨🇴 Bestel de Colombia-armbandjes nú - We zijn los! 🇨🇴 Bestel de Colombia-armbandjes nú - We zijn los! Bestel de prachtige handgemaakte armbandjes nu direct via een privébericht !
Colombiaans X Mi Barrio Mi Sueño - Morgen te koop Colombiaans X Mi Barrio Mi Sueño - Morgen te koop vanaf 12:00 uur Je kunt bestellen via de website of privébericht ❤️
Wanneer je toe bent aan een nieuwe kersttrui Wanneer je toe bent aan een nieuwe kersttrui
Op bezoek bij onze vrienden van Colombian Taste - Op bezoek bij onze vrienden van Colombian Taste - In het verre oosten ligt naast Apeldoorn het heerlijke restaurant van Ada. Met haar eten verkondigt ze in het oosten (en ver daarbuiten) en evangelie van Colombia ❤️. Bekend van de foodtrucks en onze events Colombian Vibes. @colombian.taste
HET WK-SHIRT VAN COLOMBIA Maat S t/m XXL € 44,99 HET WK-SHIRT VAN COLOMBIA Maat S t/m XXL € 44,99 OP=OP BESTEL VIA PB - Laat hier achter: adres, e-mail, aantal en maat
Si! Ze. Zijn. Binnen! ✉️ Vandaag besteld = Deze w Si! Ze. Zijn. Binnen! ✉️ Vandaag besteld = Deze week in huis. Maat S t/m XXL € 44,99 BESTEL VIA PB - Laat hier achter: adres, e-mail, aantal en maat
☕️ Even een bakkie doen bij Rojas Specialty Coffee ☕️ Even een bakkie doen bij Rojas Specialty Coffee Bar… - Waar een treinritje met een onverwachte tussenstop niet goed voor is. Daar brachten we een bliksembezoek, wat uiteraard uitliep, aan het koffiecafé van Corine, en de jarige Marco. Ben je in de buurt of kun je tijd maken? Ga dan eens een bakkie doen bij Corine, Marco en geniet van de heeelijke gebakjes (gevuld speculaas, que chimba) van Jan. Met wie moet jij dringend een ‘koffietje doen’? Tag hem of haar in dit bericht #koffie @rojasspecialtycoffee
Is dit het nieuwe uitshirt? Volgens beroeplekkercl Is dit het nieuwe uitshirt? Volgens beroeplekkerclub Footy Headlines wel… Wat vind jij van deze zet van het design team van Adidas?
Lil Mill heeft weer iemand blij mogen maken met Lu Lil Mill heeft weer iemand blij mogen maken met Luiaard 🦥 Lazy Leo. Wil je kennismaken met Leo of een van zijn vriendjes? Ga dan naar onderstaande link https://lilmill.nl/producten-van-lilmill/
🇨🇴 ☕ Internationale Dag van de Koffie - Uiteraard 🇨🇴 ☕ Internationale Dag van de Koffie - Uiteraard moesten we iets vertellen over koffie. 3 leuke feitjes en weetjes over koffie: 1. Koffiebonen zijn eigenlijk geen bonen – het zijn de pitten van de bessen van de koffiestruik. Eigenlijk eet je dus het zaad van een vrucht! 🍒 2. Koffie was ooit verboden – in de 16e en 17e eeuw hebben sommige leiders in landen zoals Turkije en Mekka geprobeerd koffie te verbieden, omdat het mensen bij elkaar bracht om te discussiëren (en dat vonden machthebbers gevaarlijk). 3. De duurste koffie ter wereld komt uit… poep – 'Kopi Luwak' wordt gemaakt van koffiebessen die zijn opgegeten en weer uitgepoept door civetkatten. Het fermentatieproces in hun maag geeft de koffie een unieke smaak. ☕🐾 Gezonde effecten van koffie (mits met mate gedronken, zo’n 2–4 kopjes per dag): 1. Meer energie en focus – cafeïne stimuleert je zenuwstelsel, waardoor je alerter wordt en je concentratie verbetert. 2. Rijk aan antioxidanten – koffie bevat veel antioxidanten die helpen je cellen te beschermen tegen schade. 3. Kan het risico op bepaalde ziektes verlagen – studies tonen aan dat regelmatige koffiedrinkers een lager risico hebben op ziektes zoals Parkinson, Alzheimer en type 2 diabetes. Fijne dag!
Dit zijn volgens onderzoek de bekendste nummers ui Dit zijn volgens onderzoek de bekendste nummers uit Colombia #colombia #colombiansongs #nieuwsuitcolombia #colombiaans
Colombia nummer 2 meest gelieft bij expats - Expat Colombia nummer 2 meest gelieft bij expats - Expats roemen Colombia onder andere om hun sociale verbondenheid en gastvrijheid. Lees snel verder op Colombiaans.nl #expat #expatcolombia #nieuwsuitcolombia
Rechtstreeks vanuit het hart ❤‍🩹, komt de korte do Rechtstreeks vanuit het hart ❤‍🩹, komt de korte docu DE STEM VAN MIJN ROOTS. Het is spannend, maar ook een enorme eer om mijn persoonlijke verhaal te delen over adoptie, verlies en het doorbreken van generatie-trauma’s💫. Het gaat over mijn roots, het vinden van mijn stem en mijn levensmissie via de stichting @mibarrio.misueno . Ik ben namelijk niet het kind van één moeder, maar het resultaat van vele vrouwen ✨ 🎥Enorme dank aan @brandonravelo.official die dit verhaal op beeld heeft weten te zetten. We hebben nu 2 exclusieve avonden waarin we deze docu gaan presenteren 🎟️Op 26 september voor iedereen die geinteresseerd is in Oosthem 🎟️Op 4 oktober alleen voor geadopteerden In Amsterdam Gratis tickets haal je via @mibarrio.misueno
Niet Messi maar onze Diaz is de topscorer van de k Niet Messi maar onze Diaz is de topscorer van de kwalificatiereeks geworden. Buen hecho parcero!
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’