Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
ColombiaColombiaans

Colombia zet forse stap richting WK

by Colombiaans.nl 28 maart 2017
28 maart 2017

Dat de ploeg van Jose Pekerman de felle kritiek van de pers ter harte heeft genomen werd na een weifelende eerste 10 minuten direct duidelijk. In Quito werd zojuist de belangrijke wedstrijd tegen Ecuador gespeeld.

De Colombianen startte zoals gezegd licht twijfelend en leek zelfs tijdens spelhervattingen tijd te rekken. Echter groeide ze echter snel in de wedstrijd en werden al snel heer en meester over de wedstrijd. Ondanks de winstpartij na de wanvertoning tegen Bolivia had Colombia wat goed te maken. Los Cafeteros kon vandaag een belangrijke slag slaan als het gaat om het bemachtigen van een WK-ticket. Zeker omdat Messi van Argentinië vandaag na een spoedzitting te horen kreeg dat hij vier wedstrijden niet mag meedoen. Argentinië speelde vanavond tegen Bolivia. Halverwege de 60e minuut keek Argentinie al tegen een 2-0 achterstand aan. Colombia kon dus profiteren van deze misstap van ‘La Celeste’.

Colombia valt aan en Fabra breekt door en geeft een prachtige pass met zijn buitenkant. James anticipeert scherp op de voorzet en via een verdediger belandt deze in het doel. 0-1. De wedstrijd gaat op en neer, beide partijen komen niet tot heel grote kansen, maar Colombia heeft duidelijk het betere van het spel.

De strijd om de derde plaats

In de 35e minuut mag Cuadrado zijn vierde van de kwalificatiereeks aantekenen en scoort de 0-2. De wedstrijd verloopt redelijk traag. Colombia stoomt regelmatig op met gevaarlijke aanvallen. Ecuador lijkt geen schim op de ploeg dat een tijd op de derde plaats stond en speelt met (te)veel respect voor Colombia en laat Los Cafeteros veelal het initiatief. Ecuador deelt hier en daar af en toe een speldenprik uit, maar echt naam mag het niet hebben. Colombia haalt de rust met een eenvoudige 0-2 voorsprong. Ondertussen is zojuist de wedstrijd Bolivia en Argentinie afgelopen en heeft de eennalaatste in de groep gewonnen van het grote Argentinië van Messi. Argentinië had 22 punten, Colombia 21. Mochten de Colombianen winnen dan stijgen zij een plaats en staan derde.

De tweede helft

De tweede helft start veelbelovend wanneer Colombia in de ’toque-stand’ staat. Colombia werd in de jaren ’90 wereldwijd beroemd vanwege zijn snelle, korte spel. Dit werd ook wel ’toque’ genoemd. Gallery play is het woord waar het de eerste 7/8 minuten op lijkt. Ecuador krijgt geen grip op de offensief ingestelde Colombianen. De coach is het zo zat dat hij in de 59e minuut maar liefst 2 wissels inbrengt. Doorgebroken Colombiaan Borja, probeert nog een penalty te versieren, maar daar trapt de scheidsrechter van dienst niet in. De wedstrijd wordt vanaf de 59e minuut wat grimmiger aan de zijde van Ecuador en met name James en Abel Aguilar moeten het hierbij een aantal keren ontgelden.

Ecuadoriaan Luis Caicedo gaat in de 61e minuut zo ver dat hij zijn tweede gele kaart krijgt. Hij maakt eerst een overtreding op Sanchez en gaat hierna direct hard door met een tackel met twee benen op Aguilar. Hij kan vertrekken. Hiermee lijkt het lot van Ecuador dan al bezegeld. Ook Colombia gaat wisselen en brengt Daniel Torres voor Aguillar. Het publiek wordt in de 68e minuut een beetje melig wanneer Colombia langdurig balbezit heeft en roept bij elk Colombiaans balcontact ‘ole’. Arias schudt zijn ploeg wakker bij zonder twijfel de mooiste aanval van de avond. Hij passeert eerst een man en speelt Sanchez in voor een kaats en speelt dan af op James. Deze speelt af maar het schot wordt uiteindelijk geblokt. De 33-jarige Achilier wil zich nog even laten gelden en trapt James hard op zijn hakken en ontvangt hiervoor een gele kaart. Ecuador krijgt in de 78e minuut een vrije trap en Ospina moet gestrekt gaan. Het is slechts een van de weinige wapenfeiten van de thuisploeg, dat er, net zoals eigenlijk in de gehele wedstrijd, geen zin meer in lijkt te hebben. In de 82e minuut mag Bacca het veld betreden voor een invalbeurt. In de laatste minuut krijgt Ecuador nog een vrije trap bij het zestien meter-gebied. Er komen 4 minuten extra speeltijd bij. De bal wordt hard op Daniel Torres geschoten. Deze moet even bijkomen, maar kan verder.

De kerst op de taart

Peru speelde eerder op de dag al tegen nummer twee Uruguay. Het team van Luis Suarez kent een wisselvallige kwalificatiereeks. Peru won verrassend. Doordat alle directe concurrenten van Colombia verloren, is Colombia dé grote winnaar van deze speelrondes geworden. Colombia staat nu zelfs tweede en komt hiermee op 24 punten. Uruguay heeft er 23. In augustus wordt het programma vervolgd. Colombia speelt dan uit in Venezuela.

Gerelateerde berichten

Nieuwe soort reuzenwaterlelie ontdekt in Colombia

9 oktober 2026

Informatieve bijeenkomst: Colombia in Beeld

6 oktober 2026

Bosbrand bij Villa de Leyva woedt voort, helikopter...

21 september 2026

Gevolgen van de aardbeving in Colombia 2: Marcel...

24 augustus 2026

Gevolgen van de aardbeving in Colombia: Erik Rupert

18 augustus 2026

Aardbeving Colombia: zoektocht naar overlevenden gaat door

14 augustus 2026

Zware aardbeving treft Colombia

10 augustus 2026

Wie is de nieuwe president van Colombia?

8 augustus 2026

FIFA verplicht Colombia tot tenuewijziging voor WK-duel met...

6 juli 2026

Het programma van Colombian Vibes 2026

24 juni 2026

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Col OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Colombia Colombia in Beeld - Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de beste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl Wie zijn de sprekers? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist in dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🐦‍🔥 Isabella van der Ham De geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 ⏰ Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl
OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Col OVER 1 WEEK: 🇨🇴 Informatieve bijeenkomst over Colombia Colombia in Beeld - Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de beste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ Wie zijn de sprekers? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist in dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🐦‍🔥 Isabella van der Ham De geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 ⏰ Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets [https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/](https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/) 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur Colombiaans Beheerder Colombiaans Carlitos Conexion
🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - 🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - Vanuit de community hebben we vaak de vraag gekregen wanneer er een informatieve bijeenkomst komt. Speciaal voor jullie organiseren we daarom op 7 november Colombia in Beeld. Tijdens deze bijeenkomst komen 2 sprekers iets vertellen over Colombia. Dit wil je niet missen! Wees welkom. ⏰ Het programma 12.30 Binnenloop 13.00 Woord van welkom 13.15 Spreker 1 ----------------- 14.30 Pauze ----------------- 15.00 Spreker 2 16.45 Einde 🗨️ Sprekers De sprekers zijn André Krul en Isabella van der Ham. 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 📍 Denksport Centrum Amersfoort Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort
Colombia is een prachtig land vol met passie, schi Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: André Krul Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De 39-jarige keeper André Krul is hier één van. Hij speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl
ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let go. Let go.
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bi Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bijeenkomst die Colombia dichterbij brengt. Op 7 november in Amersfoort! #nos vemos! Tickets:🎫 ColombianVibes.nl
ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - O ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ ☘️ Nieuwe soort reuzenwaterlelie ontdekt in Colombia - Dit slechts door een Instagram-post van jaren geleden! https://colombiaans.nl/nieuwe-soort-reuzenwaterlelie-ontdekt-in-colombia/
Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Neder Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodig 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu opeens wel héél hard gaan. Kom je ook? 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets in de verkoop voor de informatieve bijeenkomst: Colombia in Beeld. We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu (opeens wel) héél hard gaan. 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Bee 🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Beeld Wat weet jij écht over Colombia? Op zaterdag 7 november nemen André Krul en Isabella van der Ham je mee naar twee bijzondere kanten van dit veelzijdige land. 🌿 Isabella van der Ham neemt je mee in de wereld van de inheemse volkeren van Colombia en vertelt over hun cultuur, tradities, identiteit en verbondenheid met de natuur. Praktische informatie ⚽ André Krul is een Nederlandse doelman die in zijn carrière bij veel verschillende clubs over de hele wereld heeft gespeeld. Hij kwam onder andere uit voor clubs in Nederland, Malta, Colombia, Japan, Australië, Senegal en Brazilië. In 2025 werd hij de tweede voetballer ooit die op elk continent had gevoetbald. Hij komt uitgebreid vertellen over de doldwaze avonturen die hij in Colombia (club: Boyacá Chico) heeft beleefd. 📅 Zaterdag 7 november 2026 🕐 12.30 – 17.00 (inloop 12.30, 13.00 uur start) 📍 Amersfoort, Denksport Centrum Adres: Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort 🎟️ Entree: €11,99 🎫 Tickets: www.ColombianVibes.nl 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket!
Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom je ook? - Dit wil je niet missen! 🎫 Tickets: ColombianVibes.nl @krulandre
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’