Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
ColombiaColombiaansSport

Colombia – Paraguay: Van vreugde naar verdriet in 5 minuten

by Colombiaans.nl 6 oktober 2017
6 oktober 2017

Colombia startte eerder vandaag om 01.30 uur zoals altijd in het tropische Barranquilla. Onder meer Falcao, Ospina, Zapata, Sanchez, James en Arias stonden in de basis. Het beloofd een spannende wedstrijd te worden omdat de verschillen zo klein zijn tussen de nummer 2 en 7 in de groep.

De opstelling

De 38-jarige Braziliaan Ricardo Marques leidde de wedstrijd. De vraag was of Colombia een plaats kon opschuiven en zijn tweede plaats in de groep weer kon herwinnen. Colombia startte met: Ospina, Arias, Zapata, Sánchez, Fabra, Aguilar, Carlos Sánchez, Cuadrado, James, Cardona en Falcao.

Rommelig begin

Colombia begint met een sterke actie van Fabra die tijdens zijn rush in de eerste minuut gelijk al een verdediger van Paraguay poort en een steekbal geeft, maar James staat buitenspel. Het eerste schot komt in de vierde minuut toch echt van Paraguay. Ortiz schiet huizenhoog over, maar Colombia is gewaarschuwd. Colombia lijkt last te hebben van podiumangst want het speelt erg slordig met veel onnodig balverlies. Even slaat de nationale schrik toe als James naar de grond wordt gewerkt, en blijft liggen, door Ortiz. Deze ontvangt uiteindelijk geel voor praten. Frank Fabra ontvangt voor een harde charge op Paraguayaan Caceres de gele kaart, maar had misschien wel rood moeten zijn. De vlam is in de pan en we zitten krap in de twaalfde minuut, gezellig.

Hoge pieken, diepe dalen

Colombia is zoekende en krijgt in de 19e minuut bijna de deksel op de neus door een goede aanval van Paraguay’s Angel die na een voorzet een schot lost in de verre hoek, maar de bal beland op de paal. Zapata ontsnapt in de 27e minuut aan een rode kaart en ontvangt geel voor een elleboogstoot. Colombia krijgt behoorlijke kansen via Edwin Cardona en Davindson Sánchez. Colombia lijkt eindelijk te zullen wakkergeschud. Dat is hard nodig, want als je in deze laatste fase punten verliest kun je ver naar beneden vallen in de kwalificatiegroep. Het einde van de eerste helft nadert en kan Colombia niet lang genoeg duren.

Colombia speelt zijn bekende spelletje en speelt naar behoren. Paraguay krijgt in de 39e minuut weer een gele kaart. Colombia sluit de eerste helft af met een mooie actie van Cuadrado die een verdediger passeert en de bal passt naar Arias. Deze schiet maar de keeper pakt de bal vrij eenvoudig op. Voor we gaan rusten kijken we nog even naar de scores op de andere velden en realiseren ons, dat het mogelijk is dat er volgend jaar een WK gaat plaatsvinden zónder Messi.

De tweede helft

Beide teams starten de tweede helft zonder wijzigingen. Colombia gaat door waar het gebleven was. Na een mooie passeeractie van Cuadrado lost hij een schot in de verre hoek die richting de kruising gaat, maar deze gaat net over het doel. Een paar seconden later is het via Falcao bijna raak als hij vanuit een corner lijkt te scoren, maar net mist.

Het was een kwestie van tijd, maar wederom slaat de vlam weer in de pan. Cuadrado wordt in een counter hardhandig naar de grond gewerkt. Bruno Valdez krijgt hiervoor een gele kaart. Colombia stoomt naar voren onder aanvoering van Falcao, hij legt de bal terug en Aguilar haalt hard uit, maar de keeper kan de bal nog maar net uit het doel stompen. Dan gebeurt er in de 63e minuut iets opvallends. Pékerman past een wissel toe en haalt de goedspelende Cuadrado eruit voor Teo. In de 66e minuut blokt Zapata een gevaarlijk schot. Colombia lijkt zichzelf in slaap te sussen, want een paar seconden later krijgt Paraguay weer een levensgrote kans maar Ospina is scherp.
Colombia komt met een tegenaanval en James beland in de zestien, een verdediger maakt een sliding terwijl de keeper uitkomt, de bal gaat via James maar net naast het doel. In de 75e minuut gaat Cardona naar de kant voor de kleine rappe Charra. Paraguay brengt veteraan Cardozo binnen de lijnen in de 78e minuut. De tijd begint te tikken voor Colombia. Een winst partij voor Colombia kan niet alleen het WK in zicht brengen maar ook rust. In de 80e minuut is het dan eindelijk zover. Nieuwkomer Charra lopt de bal prachtig over de verdediging van Paraguay waarna de keeper uitkomt, Falcao is echter eerder bij de bal en schept deze over de keeper. Het publiek gaat uit zijn dak! 1-0 voor Los Cafeteros. Het is Falcao zijn 28e goal voor de nationale ploeg.

Even denkt Colombia de winst binnen te hengelen maar het loopt toch anders. De keeper van Paraguay neemt een vrije bal en deze beland in de zestien van Colombia. Ospina zit er helemaal naast en de bal komt bij Cardozo en deze faalt niet, 1-1. De klok slaat dan net de 87e minuut. Arias maakt een prachtige loopactie en ontvangt de bal van Sanchez en omspeelt de keeper. Hij wil het zelf doen maar faalt hopeloos, en krijgt woedende blikken van James en Falcao. Dan slaat in de 92e minuut het noodlot toe en scoort Sanabria Paraguay de 1-2 doordat Ospina wederom een cadeau weggeeft. Dit gebeurt allemaal in 5 minuten. Dromen veranderen vanavond in nachtmerries. De scheidsrechter fluit af. Colombia verliest en heeft gevolgen voor de ranglijst. Doordat Chili wint, gaat het Colombia voorbij. Colombia zakt van de derde naar de vierde plek. En plek daaronder staat Peru.

Dinsdag 10 oktober zal Colombia op bezoek gaan in Peru om deelname aan het WK veilig te stellen. De wedstrijd wordt gespeeld in Lima en begint om 01.30 uur.

Gerelateerde berichten

Colombian Vibes 2026 is terug!

8 april 2026

Nederlander in Colombia 48: Jordy Fredy

3 april 2026

James herstellende na ziekenhuisopname door uitdroging

3 april 2026

Verkiezingen: Colombia op een kruispunt

18 maart 2026

Event De Stem van mijn Roots

11 maart 2026

Nieuwe serie Escobar door de ogen van zijn...

18 februari 2026

Rapper Drake betaalt 75 duizend dollar voor Escobar-item

13 februari 2026

Vliegtuigongeluk in Colombia eist 15 levens

29 januari 2026

Colombia rouwt om Yeison Jiménez

13 januari 2026

Colombia en de Verenigde Staten: een lange levendige...

7 januari 2026

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

Welkom bij de Location Reveal Video van Colombian Welkom bij de Location Reveal Video van Colombian Vibes 2026 🎫 www.ColombianVibes.nl
Vanavond 20.00 uur - Location Reveal Colombian Vib Vanavond 20.00 uur - Location Reveal Colombian Vibes 2026 Event page https://fb.me/e/3CGYZqgOn
📺 Tv vanavond: Survive Your Family - Dit is een n 📺 Tv vanavond: Survive Your Family - Dit is een nieuw avontuurlijk realityprogramma, dat zich afspeelt in Colombia. Presentatie: Art Rooijakkers, Wanneer: donderdag 16 april Tijd : 20:30 uur Zender: SBS6 Extra info: Vier bekende families overleven acht etappes in de Colombiaanse jungle met nul luxe en worden volledig overgeleverd aan hun eigen familiebanden. @sbs6nl
🔥 Colombian Vibes 2026 is terug! - Het is zover! W 🔥 Colombian Vibes 2026 is terug! - Het is zover! We gaan weer samen kijken naar een WK-wedstrijd met Colombia in de hoofdrol. De kaartverkoop is zojuist officieel gestart. Lees hier meer info over welke wedstrijd we uitzenden, tijden en tickets. Lees meer op Colombiaans.nl
Het Urbi et Orbi is uitgesproken : Zalig Pasen 🐰 Het Urbi et Orbi is uitgesproken : Zalig Pasen 🐰 🥚
🇨🇴 NIEUWE EDITIE: Nederlander in Colombia 48: Jor 🇨🇴 NIEUWE EDITIE: Nederlander in Colombia 48: Jordy Fredy Lees verder op Colombiaans.nl #colombia #nieuwsuitcolombia #nederlanderincolombia #colombiaans
James herstellende na ziekenhuisopname door uitdro James herstellende na ziekenhuisopname door uitdroging - Lees verder op Colombiaans.nl
Colombia beleeft slechte generale tegen Kroatië - Colombia beleeft slechte generale tegen Kroatië - De ploeg verloor met 2-1 in Orlando. Jhon Arias scoorde aan Colombia's zijde.
🥲militairen komen om bij vliegtuigcrash - Het ong 🥲militairen komen om bij vliegtuigcrash - Het ongeval met een legervliegtuig in het zuiden van Colombia heeft aan minstens acht mensen het leven gekost. Dat heeft de lokale overheid meegedeeld. In eerste instantie werd gevreesd voor tientallen doden. Het dodental kan wel nog verder oplopen. Er zijn 83 gewonden gemeld. Veertien van hen bevinden zich in kritieke toestand, zegt gouverneur John Gabriel Molina Acosta. Over het lot van meer dan dertig inzittenden bestaat nog geen duidelijkheid. Het legertoestel, een Hercules C1-130, was gecrasht vlak na het opstijgen op de luchthaven van Puerto Leguizamo, in de Amazoneregio en op de grens met Peru.
🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Verkiezingen: Colombia op een kruispunt - T 🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Verkiezingen: Colombia op een kruispunt - Terwijl we hier in Nederland naar de stembussen mogen voor de gemeenteraadsverkiezingen is de strijd om de stemmen ook losgebarsten in Colombia. Onze reporter in Colombia schreef een uitgebreide analyse over de kandidaten, de onderwerpen en uitdagingen. Eén ding is duidelijk: Colombia staat op een kruispunt. Lees verder op Colombiaans.nl #colombiaans #verkiezingcolombia #politiekcolombia
Wanneer jouw beste vriend altijd voor je klaarstaa Wanneer jouw beste vriend altijd voor je klaarstaat ♥️. - Tag de jouwe
🎬 Dear Killer Nannies vertelt Colombia’s meest pij 🎬 Dear Killer Nannies vertelt Colombia’s meest pijnlijke hoofdstuk door de ogen van een kind. De serie is geïnspireerd op de jeugd van Juan Pablo Escobar en laat zien hoe het was om op te groeien als zoon van Pablo Escobar — omringd door gewapende bewakers die tegelijk bescherming én constante dreiging betekenden. In plaats van geweld centraal te zetten, focust de serie op het dagelijks leven onder permanent toezicht, waar angst en veiligheid naast elkaar bestaan. Met John Leguizamo als Pablo Escobar verschuift het perspectief van criminele mythes naar een intiem verhaal over vaderschap, macht en een verloren kindertijd. Lees meer op Colombiaans.nl #DearKillerNannies #JuanPabloEscobar #JohnLeguizamo #Colombia #NieuweSerie
🇨🇴🇨🇴🇨🇴 TROTS: - Meer dan 100 Plays op Spotify! Ons 🇨🇴🇨🇴🇨🇴 TROTS: - Meer dan 100 Plays op Spotify! Ons gesprek met Jan-Willem van Go2Colombia heeft meer dan 100 plays opgeleverd. We zijn jou als luisteraar meer dan dankbaar. Stay tuned, want binnenkort volgen er meer afleveringen. 🎧 Nog niet geluisterd? Ga dan naar Spotify en zoek via 'ColombiCast' de laatste aflevering en luister deze terug.
Done Deal Done Deal
Colombiaans.nl feliciteert alle winnaars van de @s Colombiaans.nl feliciteert alle winnaars van de @stichtinghelpcolombia.nl -actie. - Nieuwe volgers van Stichting Help Colombia konden een capibara-knuffel winnen. Stichting Help Colombia zamelt donaties in om geestelijk- en lichamelijk gehandicapte kinderen te helpen met een opleiding en dagbesteding. Bedankt dat je meedeed. @jeroenvanloon74 @jeroenvanloon1974 @stichtinghelpcolombia.nl
James Rodriguez naar Minnesota United - De 34-jari James Rodriguez naar Minnesota United - De 34-jarige stapt transfervrij over naar de club in de middenmoot van de MLS. Dat bevestigt transferjournalist Fabrizio Romano. Er was al dagen sprake van een overstap naar de Amerikaanse competitie. De 122-voudig international hoopt op deze manier zijn plaats in de Colombiaanse selectie voor het WK veilig te stellen.
LAATSTE DAG! 🇨🇴 🐻 CAPIBARA-ACTIE! - Doe mee met o LAATSTE DAG! 🇨🇴 🐻 CAPIBARA-ACTIE! - Doe mee met onze capibara-actie en win onze ‘Capito’ voor gezellig bij jou thuis! 🏆 Wat moet je hiervoor doen? - Ga naar onze nieuwe Instagram-pagina en volg ons. Onder de volgers wordt een Capito verloot. Wij mogen er 5 verloten dus haast je naar de pagina en volg ons! 🗓️ Wanneer weet je of je gewonnen hebt? - Op vrijdag 6 februari 2026 worden de winnaars getagd via de nieuwe Instagram-pagina. Volg ons via onderstaande link: https://www.instagram.com/stichtinghelpcolombia.nl/ Of @stichtinghelpcolombia.nl
Ondertussen…. In the Oval Office Ondertussen…. In the Oval Office
De Colombiaanse president Gustavo Petro arriveerde De Colombiaanse president Gustavo Petro arriveerde dinsdagochtend in het Witte Huis voor de langverwachte ontmoeting met de Amerikaanse president Donald Trump. De ontmoeting maakt deel uit van de bilaterale agenda tussen beide regeringen. Een van de onderwerpen die naar verwachting tijdens de ontmoeting aan de orde zullen komen, is de bestrijding van de drugshandel in de regio.
🎙️🇨🇴 Nog even lekker terugluisteren... ColombiCas 🎙️🇨🇴 Nog even lekker terugluisteren... ColombiCast: Aflevering 4 - Onze gast van vandaag is Jan-Willem. Hij is eigenaar van Go2Colombia en we vragen hem over zijn reiservaring naar en in Colombia. We praten over de mooiste locaties, eten, drinken en activiteiten. - Luister snel via Spotify of zoek op Spotify op 'colombicast'. https://open.spotify.com/episode/2gjBFUuJyvzqo0tcRfw8cp?si=YTFvlznVQTyeFWgT3ys2GQ Met dank aan onze sponsoren: - Inside My Mind - Colombian Jewelry - Go2Colombia.nl
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’