Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
Colombia in NederlandKunst

Officiële persconferentie en interview Botero

by Colombiaans.nl 1 juli 2016
1 juli 2016

We zijn door Kunsthal Rotterdam uitgenodigd om aanwezig te zijn op de speciale persconferentie voor de opening van de tentoonstelling ‘Celebrate Life’ van Botero. Botero zal voor deze gelegenheid en die van morgen hoogstpersoonlijk aanwezig zijn met zijn vrouw en dochter Lina. We arriveren on-Colombiaans vroeg in het druilerige Rotterdam. Bij aankomst wordt mijn naam gevraagd en ik ontvang een persmap met daarin alle persberichten, folder en de tijd van mijn interview met Botero.

De zaal gaat om 11:50 uur officieel open en deze wordt goed beveiligd. Niemand die er zomaar in of uitgaat. Alle mensen van de pers en media lopen door elkaar heen en bekijken zijn werken in de galerie. De werken zijn allemaal van Botero zijn privécollectie. De persaandacht komt voor het grootste gedeelte uit Nederland. Daarnaast komen een aantal uit Mexico en Barcelona.

De persconferentie begint met een welkomswoord van de voorlichtster van de Kunsthal Rotterdam. Ze vertelt over het programma van vandaag. Het programma is als volgt. Eerst de officiële persopening met welkomswoord, hierna kunnen er vragen gesteld worden, daarna neemt Botero en zijn dochter Lina iedereen mee om wat te vertellen over de collectie die er hangt. Daarna kan iedereen nog een ronde maken door de kunsthal. Vervolgens wordt de persconferentie afgesloten met een lunch en begint om 14:00 uur de interviews.

Ik krijg precies tien minuten om mijn vragen te stellen die ik heb opgesteld. De Kunsthal directeur Emily Ansenk verwelkomt iedereen in de Kunsthal Rotterdam. We krijgen wat informatie over de tentoonstelling. Celebrate Life wordt gehouden van 2 juli tot 11 september. Ook zullen er vanaf zondag 3 juli de Latin Sunday’s in het park ernaast plaatsvinden. Maite Hontelé zal de eerste editie a.s. zondag aftrappen met haar band. Vanavond om 17:00 zal ze er ook zijn voor de officiële publieke opening van ‘Celebrate Life’.

Na het formele gedeelte komt de kunstenaar dan eindelijk zelf aan het woord. De 84-jarige is in het begin niet goed verstaanbaar en al snel blijkt dat men zijn microfoon niet open heeft gezet. Na wat herstelwerkzaamheden heet ook Botero zelf, iedereen welkom en zegt het een eer te vinden dat hij in Rotterdam zijn kunstwerken mag tentoonstellen. De werken komen allemaal uit Botero zijn privécollectie die staan opgeslagen in Zurich.

Officiele-persconferentie-en-interview-Botero-2

Na een aantal vragen neemt Fernando en zijn dochter Lina ons mee voor een rondleiding door de kunsthal. Hij zegt: “Achter de schilderijen die je ziet, zit een verhaal die soms dieper gaat dan je in eerste instantie zou verwachten”. “Het zijn schilderijen gebaseerd op mijn verhalen, mijn jeugd, mijn leefwereld”. “Dit is de wereld zoals ik hem heb meegemaakt, of hersenspinsels daarvan”. “Ik ben altijd trouw geweest aan mijn ’typische’ manier van werken en kleurgebruik”. “Dat heeft mij nooit veranderd als kunstenaar”. “Er bestaan schilders die om de zoveel maanden hun manier van werken veranderen en zich gaan verdiepen in schilderijen met andere typen verf, kwasten of kleuren, maar daar heb ik nooit aan meegedaan”. “Daardoor is mijn werk zeer herkenbaar geworden over de gehele wereld”.

Officiele-persconferentie-en-interview-Botero-3

Zijn dochter Lina valt hem bij. “Dit is de leefwereld zoals mijn vader hem kende”. “Het zijn soms simpele verhalen verwikkelt in complexe werken.” “Het verschil tussen een goede kunstenaar en een geweldige kunstenaar, is dat een goede kunstenaar op zoek gaat naar oplossingen in het schilderij”. “Een geweldige kunstenaar gaat juist op zoek naar problemen”.

We komen in een gedeelte met beeldhouwwerken. Botero zegt hierover: “Op gegeven moment wilde ik mijn tekeningen gieten in een beeldhouwwerk. In 1975 ben ik daarom echt gestopt met schilderen om mezelf de beeldhouwtechniek aan te leren. Op basis van deze kennis heb ik de beelden gemaakt die we nu kennen zoals El Gato, Caballo en de Tortelduiven”. Tijdens de privérondleiding wisselen Botero en zijn dochter elkaar steeds af als het gaat om het uitleggen van de kunstwerken. Het is een leuke wisselwerking. Samen vullen ze elkaar hier en daar aan en vertellen extra informatie en anekdotes.

Officiele-persconferentie-en-interview-Botero-4
Lina begeleidt en stuurt de rondleiding goed en springt in als haar vader niet goed uit zijn woorden komt. De jaren in het buitenland hebben Botero wel Engels leren spreken, maar hij praat binnensmonds en met een accent.

Zijn dochter praat zeer goed Engels. Zijn Griekse vrouw blijft op de achtergrond. Het is bijna lunchtijd als iedereen de gelegenheid krijgt om nog één laatste rondje te doen qua vragenstelling. Nadat iedereen nog even na blijft hangen om de collectie wat beter te bekijken, krijgt iedereen een lunch aangeboden. Ook ik ga lunchen en zit een paar tafeltjes naast Botero, die gewoon in de kantine van de kunsthal zijn middagmaal nuttigt. Ik kom in gesprek met iemand van de Telegraaf en een kunst- en cultuurkenner. De ene is in Colombia geweest en de andere mag schrijven over Botero, maar lijkt nog niet helemaal doordrongen van wie Botero nu eigenlijk is. Ik benadruk dat het een serieus grote eer is om hem zo te mogen zien en vragen te stellen.

Ik zei tegen de kunst- en cultuurschrijver: “Mensen die hier zijn realiseren het misschien nog niet zo, maar je kunt dit vergelijken alsof je een interview mag afleggen met Van Gogh of Rembrandt”. Dan valt het kwartje al snel. Maar al snel realiseer ik me ook wel dat dit voor een Colombiaan of Colombia-liefhebber natuurlijk een ander en meer bijzondere ervaring is.

Het is net 14:00 uur geweest en ik wordt opgehaald door een persvoorlichter van de kunsthal. Ik moet bekennen dat ik het best spannend vind, want persoonlijk schaar ik Botero in de categorie grootste kunst-, schrijver- en cultuurbazen die Colombia ooit gekend heeft, echter in de categorie: Botero, Gabo en Mutis.

Het is dan eindelijk zover. Ik ontmoet Botero en Lina persoonlijk, geef hen een hand en ga zitten. Ik leg uit wie ik ben en vraag vriendelijk of ik de dictafoon erbij mag leggen. Dat is geen probleem. Hij vraagt of ik het interview in het Spaans of Engels wil doen, want in het Nederlands kan hij het niet. En zie daar, het ijs is gebroken. Hij vraagt waar ik vandaan kom, want ik zie er volgens hem niet heel “Nederlands uit”.
Vervolgens leg ik uit wat Colombiaans.nl is en dat de mensen van deze community graag zijn verhaal willen lezen. Dat vindt hij leuk om te horen en vraagt door. “Hoeveel Colombianen wonen hier?” “Waar wonen de meeste?” Botero is duidelijk verheugt als hij “Rotterdam” hoort, als plaats waar de meeste Colombianen wonen. Het is gezellig, maar we moeten door want zitten vast aan een tijdsschema.

Mijn eerste vraag is, of Botero nog weleens terugkeert naar Colombia.
“Jazeker! Meestal ben ik er in januari. Ik heb daar een klein huisje in Rionegro. Ik werk daar dan. Ik hou ontzettend veel van Colombia en zou niet zonder kunnen en moet af en toe gewoon even terugaan.”

Meneer Botero, u heeft nogal wat woonplaatsen gehad, naast Mexico, Londen, New York, Parijs woont u nu in Monaco. Waarom bent u zo vaak verhuisd?
“Vanwege mijn beroep. Mijn werk leidde me simpelweg naar plaatsen over de gehele wereld. Omdat ik bijvoorbeeld het beeldhouwen wilde leren ben ik naar Italië gegaan (Piedra Santa, Toscane). Of New York, omdat ik daar zaken moest doen of een expositie had. En ook in Griekenland omdat ik daar zakendeed en mijn vrouw Grieks is. En nu wonen we in Monaco omdat het heerlijk wonen is daar. Ik ben een huisje dat uitkijkt op zee en dat is fijn.”

Wat vind u van de ondertekening van het bilateraal vredesakkoord dat is ondertekend tussen Santos en de FARC?
“Dat is het beste nieuws voor Colombia sinds tijden. Eindelijk is hij ondertekend. Dit is een goede stap en een goed begin van vrede. Het wordt niet meer zo slecht als vroeger. Dit is super nieuws voor Colombia”.

Zal er ooit helemaal vrede komen in Colombia?
“Ja! Er zullen af en toe groeperingen de overhand nemen, zoals de Urabenos. Maar dat probleem moeten we dan ook oplossen. Maar het grootste probleem van de afgelopen 50 jaar was de FARC. Nu dat dát probleem is opgelost dient het volgende probleem zich aan”.

Waar komen de deze kunstwerken in de Kunsthal Rotterdam vandaan?
“Dit zijn allemaal mijn eigen privéstukken. Ze zijn hiernaartoe gebracht vanuit mijn opslag in Zurich. Met vliegtuig of auto, dat weet ik niet precies. De stukken zijn heel speciaal voor mij”.

Hoe beschrijf je jouw werk
“Wat ik maak qua kunst is figuratief en niet abstract”. “Ik denk niet dat het een echte naam heeft, maar het is een heel herkenbare stijl, een typische ‘Botero-stijl”.

In uw schilderijen komen soms heftige en controversiële onderwerpen aan bod. Zoals La muerte de Escobar, Tirofijo de FARC-leider en La Violencia. Bent u nooit bang geweest dat u hier last mee zou krijgen?
“Nee, nooit. Dit omdat het gewoon kunst is. In kunst kun je zeggen wat je wilt, want het doet niets. Ik schilder gewoon wat ik wil”. “Als ik Escobar wil schilderen dan doe ik dat”. “Deze historische zaken horen gewoon bij Colombia”.

Dan de laatste vraag. Want in uw schilderijen wilt u door middel van kleuren en onderwerpen de mensen en dieren ‘plezier’ en ‘levensvreugde’ laten uitstralen. Maar de gezichten vertonen nooit een gezichtsuitdrukking of emotie. Hoe rijmt u dat?
“Ik heb altijd gehouden van emotieloze kunst. De Egyptische kunst bijvoorbeeld. Dat vertoont ook geen emotie, en is altijd mysterieus. Ik probeer dat ook te doen.”

Hebt u tot slot nog een boodschap voor de volgers voor Colombiaans.nl?
“Ik vind het fantastisch dat er buiten Colombia hier zoveel Colombianen zitten die jouw community en deze tentoonstelling leuk vinden. Ze maken deel uit van een groep en zijn niet alleen. Ik vind Colombiaans.nl een fantastisch initiatief omdat je unieke karakters met elkaar verbindt door het ‘Colombiaans’ zijn. Je bent samen en staat sterker omdat je één groep bent”.

De tentoonstelling ‘Celebrate Life’ is te zien van 2 juli – 11 september 2016.

Adres
Kunsthal Rotterdam
Museumpark, Westzeedijk 341
3015 AA Rotterdam
010 – 4400 300

De Kunsthal Rotterdam ligt in het Museumpark, op 20 minuten lopen van Rotterdam CS.
Openbaar vervoer vanaf Rotterdam Centraal
• Tram 8 (richting Spangen) halte Kievitslaan, 1 minuut lopen.
• Tram 7 (richting Willemsplein) halte Westplein, 4 minuten lopen.
• Tram 20 (richting Lombardijen) / tram 23 (richting Beverwaard) / tram 25 (richting Carnisselande) – halte Leuvehaven, 7 minuten lopen.
• Metrostations Eendrachtsplein of Leuvehaven, 7 minuten lopen.

Auto

De Kunsthal ligt in het Museumpark, naast het Erasmus MC (voormalig Dijkzigt ziekenhuis). Een routebeschrijving vindt u bij de downloads op deze pagina. Als u iemand bij de ingang wilt afzetten, kunt u het beste naar dit adres rijden: Museumpark, Westzeedijk 341, 3015 AA Rotterdam.
Parkeren
U kunt parkeren in de parkeergarage van het Museumpark. De ingang van de parkeergarage ligt aan de andere zijde van het Museumpark, gebruik voor navigatie dit adres: Museumpark 32, 3015 CX Rotterdam. Er kan met pin, contant geld en creditcard (Master en Visa) betaald worden.

Meer over Botero

– Hoe is Fernando Botero overleden?
– Ons interview met Fernando Botero
– Levensverhaal: Fernando Botero

Gerelateerde berichten

Colombian Vibes: Hoofdsponsor Colombian Taste

3 juni 2026

Karol G naar Nederland: alles over het concert...

22 april 2026

Nederlander in Colombia 47: Marcel

14 november 2025

Colombiaans X Mi Barrio

11 november 2025

Whatsapp Wednesday

10 september 2025

Binomio de Oro de América komt naar Nederland!

28 maart 2025

Top-5: Colombiaanse gewoontes tijdens oud en nieuw

30 december 2024

Colombiaanse ARC Gloria komt naar Nederland

26 juni 2024

Hoe is Fernando Botero overleden?

18 september 2023

Colombiaanse deelnemers Tour de France 2023

1 juli 2023

reizen naar colombia

Zoeken

BOEK-COLOMBIAANSE-DANSGROEP-AIRES-COLOMBIANOS

Exclusieve verhalen

  •  Armero.. en de wond van 35 jaar oud
  •  Ciudad Perdida
  •  Copa America 2001
  •  Embera indianen
  •  La Violencia
  •  Muisca indianen
  •  Muziek en dans
  •  Mythen en legenden
  •  Nico Verbeek: Van Macondo tot Medellín
  •  Villa De Leyva
  •  Las Lajas: De witte kerk
  •  De lugubere geheimen van Colombiaanse gevangenis La Modelo
  •  De duistere kant van ex-president Uribe
  •  La Gaitana
  •  Hoe je jouw 15e verjaardag viert in Colombia, de Quinceañera
  •  Andrés Carne de Res: een visueel staaltje smakelijke marketing
  •  Mijn naam is Juan Pablo alias Sebastián Marroquín, zoon van Pablo Escobar
  •  Andrés Escobar – De Kronieken van een Heer

Vrienden van Colombiaans.nl

Go2Colombia.nl
Latinonet

Privacy Beleid
Cookies

Invloedrijke personen

  •   Álvaro Uribe
  •   Clara Rojas
  •   Fernando Botero
  •   Gabriel García Márquez
  •   Griselda Blanco
  •   Iván Duque Márquez
  •   Íngrid Betancourt
  •   Juan Manuel Santos
  •   Jorge Eliécer Gaitán
  •   Pablo Escobar Gaviria
  •   Simón Bolívar
  •   Tanja Nijmeijer

Travel

  •  Colombiaans.nl start reisbureau!
  •  Reisbureau Go2Colombia.nl
  •  48 uur in Santa Marta
  •  48 uur in De Koffiedriehoek
  •  Het Caribisch gebied
  •  Het binnenland
  •  De jungle
  •  Colombiaans reizen
  •  Koffiedriehoek

Volg ons op Instagram

colombiaans.nl

Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia. Bekijk onze website op Colombiaans.nl.

Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets [https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/](https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/) 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur Colombiaans Beheerder Colombiaans Carlitos Conexion
🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - 🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴🇨🇴 Wij organiseren Colombia in Beeld - Vanuit de community hebben we vaak de vraag gekregen wanneer er een informatieve bijeenkomst komt. Speciaal voor jullie organiseren we daarom op 7 november Colombia in Beeld. Tijdens deze bijeenkomst komen 2 sprekers iets vertellen over Colombia. Dit wil je niet missen! Wees welkom. ⏰ Het programma 12.30 Binnenloop 13.00 Woord van welkom 13.15 Spreker 1 ----------------- 14.30 Pauze ----------------- 15.00 Spreker 2 16.45 Einde 🗨️ Sprekers De sprekers zijn André Krul en Isabella van der Ham. 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 📍 Denksport Centrum Amersfoort Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort
Colombia is een prachtig land vol met passie, schi Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: André Krul Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De 39-jarige keeper André Krul is hier één van. Hij speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Bijeenkomst: Colombia in Beeld - Even voorstellen: Isabella van der Ham Op zaterdag 7 november mogen we 2 sprekers verwelkomen. De eerste is Isabella. Isabella gaat ons meenemen in de geschiedenis van Colombia. De geadopteerde Isabella neemt je mee naar haar verhaal en vertelt aansluitend over verschillende inheemse volkeren. Hoe de inheemse bevolking nog steeds invloed uitoefent in de huidige maatschappij, maar ook over de oorsprong. De strijd tegen de Spanjaarden en het verlies van hun taal, cultuur en land. En over hoe verschillende volkeren er tóch in slaagde om hun identiteit te behouden. 🎟️ Tickets ColombianVibes.nl 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets www.ColombianVibes.nl
ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD ℹ️ 🇨🇴 informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let go. Let go.
ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA ℹ️ Informatieve bijeenkomst over Colombia COLOMBIA IN BEELD Colombia is een prachtig land vol met passie, schitterende landschappen en kleurrijke culturen en een rijke geschiedenis. Precies uit deze onderwerpen komen de besste verhalen. Deze gaan wij met je delen tijdens Colombia in Beeld. Kom je ook? ⚽ André Krul De 39-jarige keeper speelde op maar liefst 6 continenten en heeft zich geen moment verveeld. Hij speelde onder meer in Malta, Puerto Rico, België, Japan, Australië, Duitsland, Gibraltar, Senegal, Brazilië en Colombia. En juist dat over dat laatste land heeft hij de gekste dingen meegemaakt. Dit moet je horen. 🫚 Isabella van der Ham De 17-jarige geadopteerde uit Colombia vertelt een stukje over haar zoektocht naar haar eigen oorsprong. Vanuit hier gaat ze vertellen over inheemse bevolking en hoe zij keken naar het leven en de verbinding tussen mens, natuur en spirituele kracht. 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🕐 Tijd 12.30 (inloop) - start: 13.00 - 17.00 uur 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bi Let’s go! Colombia in Beeld - Dé informatieve bijeenkomst die Colombia dichterbij brengt. Op 7 november in Amersfoort! #nos vemos! Tickets:🎫 ColombianVibes.nl
ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - O ℹ️ informatieve bijeenkomst: COLOMBIA IN BEELD - Op zaterdag 7 november organiseren wij het event Colombia in Beeld. Hier komen 2 sprekers aan bod die een leuk verhaal te vertellen hebben over Colombia. Kom je ook? 🎟️ Tickets https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ ☘️ Nieuwe soort reuzenwaterlelie ontdekt in Colombia - Dit slechts door een Instagram-post van jaren geleden! https://colombiaans.nl/nieuwe-soort-reuzenwaterlelie-ontdekt-in-colombia/
Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? Wie komen er spreken tijdens Colombia in Beeld? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Neder Wie komen er spreken? ⚽ André Krul – Van de Nederlandse polder naar het Colombiaanse hooggebergte Keeper André Krul beleefde de gekste avonturen als voetballer van Boyaca Chico in Tunja. Profkeeper André Krul vertelt over zijn ervaringen als sportman en over zijn bijzondere band met Colombia. Wat betekent voetbal in Colombia? Welke verhalen en ontmoetingen zijn hem bijgebleven? En hoe is het om als Nederlandse keeper in Colombia te werken en te leven? Deze wereldburger keepte naast FC Utrecht en Sparta Rotterdam ook in landen zoals Duitsland, Gibraltar, Japan, Brazilie en Colombia en maakte de gekste dingen mee. 🌿 Isabella – de verhalen van de inheemse volkeren Isabella neemt ons mee naar een minder bekende kant van Colombia. Zij vertelt over de inheemse volkeren van Colombia, hun eeuwenoude tradities, cultuur, leefwijze en de uitdagingen waarmee zij vandaag de dag te maken hebben. Een verhaal over identiteit, verbondenheid met de natuur en het behouden van een rijke culturele erfenis. Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/ @aAndre Krul
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodig 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu opeens wel héél hard gaan. Kom je ook? 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets 🚧 WOW, DAT GING SNEL! - Gisteren gingen de tickets in de verkoop voor de informatieve bijeenkomst: Colombia in Beeld. We willen jou ook uitnodigen voor het event waarvan de tickets nu (opeens wel) héél hard gaan. 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket! 🎟️ Tickets: https://colombianvibes.nl/product/ticket-colombia-in-beeld/
🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Bee 🇨🇴 ℹ️ Colombiaans.nl presenteert: Colombia in Beeld Wat weet jij écht over Colombia? Op zaterdag 7 november nemen André Krul en Isabella van der Ham je mee naar twee bijzondere kanten van dit veelzijdige land. 🌿 Isabella van der Ham neemt je mee in de wereld van de inheemse volkeren van Colombia en vertelt over hun cultuur, tradities, identiteit en verbondenheid met de natuur. Praktische informatie ⚽ André Krul is een Nederlandse doelman die in zijn carrière bij veel verschillende clubs over de hele wereld heeft gespeeld. Hij kwam onder andere uit voor clubs in Nederland, Malta, Colombia, Japan, Australië, Senegal en Brazilië. In 2025 werd hij de tweede voetballer ooit die op elk continent had gevoetbald. Hij komt uitgebreid vertellen over de doldwaze avonturen die hij in Colombia (club: Boyacá Chico) heeft beleefd. 📅 Zaterdag 7 november 2026 🕐 12.30 – 17.00 (inloop 12.30, 13.00 uur start) 📍 Amersfoort, Denksport Centrum Adres: Nijverheidsweg-Noord 76c, 3812 PM Amersfoort 🎟️ Entree: €11,99 🎫 Tickets: www.ColombianVibes.nl 👉 Er is plaats voor slechts 80–100 bezoekers. Wacht dus niet te lang en reserveer je ticket!
Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom je ook? - Dit wil je niet missen! 🎫 Tickets: ColombianVibes.nl @krulandre
Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom Wij organiseren een informatieve bijeenkomst? Kom je ook? - Dit wil je niet missen! 🎫 Tickets: ColombianVibes.nl
Colombiaans presenteert: 🌍 Colombia in Beeld - T Colombiaans presenteert: 🌍 Colombia in Beeld - Tijdens deze bijeenkomst worden er twee verhalen verteld over Colombia. Isabella neemt je mee naar de geschiedenis van Colombia waarin de inheemse bevolking een belangrijke plaats heeft. André Krul is een wereldburger die als keeper de hele wereld gezien heeft en vertelt over zijn doldwaze avonturen in Colombia. Dit mag je niet missen! Vamos! 🗓️ Wanneer Zaterdag 7 november 2026 🎫 Tickets https://colombiaans.nl/product/colombia-in-beeld/
The King has Arrived... - In zijn eerste wedstrijd The King has Arrived... - In zijn eerste wedstrijd tegen Internacional de Bogota kwam, zag en overwon zijn nieuwe team. Atletico Nacional won gisteren met 2-3. Hierin gaf James gelijk zijn visitekaartje af door een assist te geven op het winnende doelpunt.
Volg op Instagram
nieuws uit Colombia Bij Colombiaans.nl lees je het laatste nieuws uit Colombia. Colombiaans.nl publiceert nieuws, actualiteiten, exclusieve verhalen en achtergrondinformatie uit Colombia
Adverteren?
Informatie en voorwaarden adverteren

Telefonisch contact?
Bel gerust

Disclaimer
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Linkedin
  • Youtube
  • Email
  • Soundcloud
  • RSS
Footer Logo

©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl


Back To Top
Colombiaans.nl
  • Het laatste nieuws uit Colombia
  • Nederlander in Colombia
  • Travel
  • Politiek
  • Economie
  • Sport
  • Entertainment
©2024 Colombiaans.nl - Nieuws, actualiteiten en exclusieve verhalen uit Colombia

Ontwerp & ontwikkeling ColoMedia.nl
Like ons

Si! We hebben je hard nodig!

Wil je op de hoogte blijven van nieuws en achtergrondverhalen uit Colombia?
Like ons dan!
Heb je ons al geliked? Klik op de knop ‘Sluiten’